Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti szoktatok pukizni a párotok...

Ti szoktatok pukizni a párotok elott? (foleg noktol kérdezem)

Figyelt kérdés
En szoktam, mi nem szégyenloskodunk egymás elott, ráadásul elég sok étel felfúj így kb. a fél napomat a wc-re futkosva tolthetném. A párom azt mondja ot egyáltalán nem zavarja, és érékeli, hogy nem próbálom fenntartani a látszatot, hogy a nok nem pukiznak és rozsaillatut kakilnak :)
2013. dec. 28. 20:38
1 2
 11/18 anonim válasza:
92%
Ha 3 méterre van a wc akkor meg is hallhatja.
2013. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%
Pukizni nem, az azért elég undorító tud lenni. De böfögni imádok előtte. :D Versenyt is szoktunk böfögni sokszor.
2013. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%
Szoktam, de nem direkt, csak ha valamiért úgy jön ki. És általában igyekszem észrevétlenül, de nem mindig sikerül. De hát ez van, én is ember vagyok. Nem játszom rá, de nem is fogok miatta a Dunának menni.
2013. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Szoktam néha, ő csak nevet rajta. Van mikor hangosabb, van mikor halkabb.

Múltkor rossz volt a gyomrom és egymás után sokat pukiztam. Párom azt mondta (mivel ő elég sokat durrog), hogy eljátszhatnánk lassan az örömódát.


Nem hiszem, hogy egy nő attól kevésbé lesz nő ha pukizik és nem fogok gyomorgörcsöt kapni, meg wc-re szaladgálni ha a galamb szabadulni akar. Ráerősíteni viszont nem szoktam.


Szerintem az ide íróknál esetében egyiknél sem arról van szó, hogy egy öblös fingás után még a párjuk orrá alá legyezik a galambot, hátha nem vette észre és azon röhögnek horkantgatva hogy ájuldozik a szagtól...na az nem annyira hölgyhöz illő :)

2013. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Frigg ***** válasza:
90%

Én (még) nem, legalábbis direkt nem. Álmomban előfordult már, legalábbis nagyon bizonygatja :D Párom szokott előttem, engem nem zavar, én viszont zavarban lennék, ha előtte sikerülne. Bár ahogy magunkat ismerem, biztos elhülyéskednénk a dolgot, nem lenne probléma belőle.

meg ez azért nem olyan dolog, hogy amíg te kakilsz ő mossa a fogát a fürdőben.. természetes testi folyamat, nem kell ráerősíteni, de ha előfordul, hát előfordul.

2013. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Direkt az orra alá nem. De nem fogok kirohangálni a WC-re minden egyes alkalommal ilyenkor, és visszatartani meg nem egészséges. Mondjuk a lényeg az, hogy értsen egyet a két fél a dologban. Mi nem szégyenlősködünk.
2013. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na, most erről megkérdeztem páromat... :D

Mi is szoktunk egymás előtt, soha nincs belőle probléma. Illetve igen, ha olyant eszik. Akkor szoktam neki mondani, hogy nem ehet többet a főzelékből :D :D Kérdeztem a véleményét, erre ő közölte, össze se jött volna olyan nővel, aki mellett nem lehet. Természetes folyamat...Felesleges minden alkalommal kirohangálni..

Egyébként ismertem olyan csajt, aki, miután idejött, ivott egy kis piát, majd telelőtte a szobát, és még legyezte is. Na, őt szoktuk vele cikizni... :(

2014. jan. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

attól még senki nem lesz nőietlen trampli hogy vannak biológiai szükségletei. a saját lakásomban nem fogok rohangálni a wc-re egy kis szellentés miatt. elpoénkodjuk a dolgot általában, és nem válóok egy galambocska, pláne egy kiadós csilis bab után :)

ebből még nem következik az hogy az asztalra xarunk és a fikát meg a falra kenjük.


egyikünk sem kényszeríti arra a másikat hogy görcsöljön a hasa egy vacak fing miatt. kijön, elillan a szaga, megkönnyebbülsz és már el is van felejtve.

2014. febr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!