Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti szoktatok pukizni a párotok...

Ti szoktatok pukizni a párotok elott? (foleg noktol kérdezem)

Figyelt kérdés
En szoktam, mi nem szégyenloskodunk egymás elott, ráadásul elég sok étel felfúj így kb. a fél napomat a wc-re futkosva tolthetném. A párom azt mondja ot egyáltalán nem zavarja, és érékeli, hogy nem próbálom fenntartani a látszatot, hogy a nok nem pukiznak és rozsaillatut kakilnak :)
2013. dec. 28. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is szoktam
2013. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

Aki valamennyire is kultúrált ember, az kimegy a WC-re, ez alapvetö dolog.


Ez NEMCSAK a nökre vonatkozik, hanem a férfiakra is. Nálunk a párom is a WC-n végzi ezeket, nem ahol más is van!!!

2013. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
én is. ha két ember szereti egymást, akkor ez nem ronthatja el a kapcsolatot. el kell tőle vonatkoztatni. azért az ágyban nem pukizom, inkább nem szexelek, ha fel vagyok fújódva. egyébként meg valami vicces beszólással szoktuk tompítani a dolgot
2013. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
igazad van 2-es, de két ember, aki ezer éve együtt van, nem fog rohangálni a vécére állandóan.
2013. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
En sem csinálom senki más ekott, még a szuleim elott sem, nem vagyok bunko paraszt, de egyszeruen egy házasságban ahol nap mint nap egyutt vagytok, ott tényleg nem fogok egyfolytában a wcre rohanni.
2013. dec. 28. 20:47
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk sem tabu. Mivel mi 5-en lakunk egy lakásban (párom, a szülei és az anyai nagyi), mi sem mászkálunk folyton a WC-re, így is állandóan foglalt... Szóval mi is szellentünk egymás előtt. Egyedül após nem, de régen Ő is sokat szellentett, de étrendet kellett váltania, azóta nem hallottam pukizni.

25/N

2013. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Én még a szüleim és a testvéreim előtt se szoktam. Nem a látszatot akarom fenntartani, egyszerűen csak így szoktam meg, az ilyen dolgaimat már óvodás koromban is úgy intéztem el, hogy más ne vegyen róla tudomást. Sokan írják/mondják, hogy ez milyen kényelmetlen, meg hasonlók, de nekem egyáltalán nem az.
2013. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos "bunkósodik" a társadalom!

Minél közönségesebb valaki, annál inkább meg tudja indokolni, hogy miért is a többiek a nem normálisok.


"Már x éve együtt vagyunk, hát ne várja már el a "parasztja", hogy a 3 méterre lévő wc-t használjam, amikor a konyhaasztal alá is sz.@rhatok.


Fel sem fogják sokan, hogy attól, hogy tudom, hogy a másik is "pukizik", még nem biztos, hogy kíváncsi is vagyok rá!


No meg ilyen "apróságok" különböztetnek meg egy nőt és egy hölgyet!

(Már aki még tudja, hogy miről is beszélek.)

2013. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy mi abban olyan durva, hogy visszatartod? Ez különböztet meg az állatoktól, nem?
2013. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Drágáim,akik kirohannak a wc-re minden pukkantásnál,azt ugye tudjátok,hogy álmotokban is pukiztok?Vagy akkor is kimentek a slozira,nehogy a párotok megérezze?
2013. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!