Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nincs önkritikája?

Miért nincs önkritikája?

Figyelt kérdés
Rengeteg dolog volt már, ami miatt így éreztem, de most komolyan nem értettem. Van egy lány, akivel elég közel kerültünk egymáshoz, és amikor elkezdtünk járni láttam, hogy egy másik srácnak éppen mellettem olyanokat ír chaten, hogy de jól néz ki póló nélkül, meg hasonlók. Mondtam neki, hogy ezt ne csinálja már, a harmadikat meg ismerem, amíg nem jártunk össze akart a lánnyal jönni. Azt mondta jó többet rá sem ír. Másnap megint ez, szóval hazamentem tőlük. Otthon már az fogadott, hogy dobott a lány, mert nem engedem, hogy szabadon éljen. Nem haragszom, mert egy jó hónapja történt, de érdekelne, hogy hogyan tudja magában úgy értelmezni ezt az egészet, hogy ő az áldozat itt. Vagy én lennék a hibás, mert megmondtam neki hogy ne flörtöljön egy másik sráccal ha együtt vagyunk?
2013. dec. 1. 19:43
 1/6 anonim válasza:
71%
amiket le írál az alapján a lány a legszebb szóval is csak lotyónak mondható
2013. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
írtál×
2013. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nem érdekli mit érzel.
2013. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vannak ilyen lányok... Az csak jó, ha te fiúként nem így gondolkozol. Biztosan kiérdemelsz majd egy értelmes és kedves lányt.
2013. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mekkora ku**a...
2013. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megszabadultál tőle!
2013. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!