Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a csajnak önkritikája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a csajnak önkritikája nincs? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 31. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aha de melyikről? És mégis mit vársz mit írjunk? Mert kép alapján baromira semmi nem jön le beleőle, főleg a feje nélkül nem.
2009. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
tökmindegy, ha már itt vannak akkor megbökném mindkettőt így fej nélkül. aztán meg ki tudja.
2009. aug. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amelyiken kesztyű van... nem látod milyen teste van és milyen ruhát vesz fel? Ha ilyen testem lenne, melegítőben sem mennék ki az utcára.
2009. aug. 31. 01:29
 4/13 anonim ***** válasza:
hát nem is azt mondtam hogy feleségül venném. egy patront mindenki megérdemel. :)
2009. aug. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem semmi baj nincs vele. vannak nála durvábbak is, akiket napiszaron megtalálsz :D
2009. aug. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ha most neki nem adatott meg egy modeli alkat.. es ha o igy elfogadja magat... akkor miert kellene h komplexusai legyenek ez miatt??? ha ot nem zavarja... neked meg ha nem teccik, akkor ne nezd...

nem szeretem ha masok felett itelkeznek... aztan kitudja te h nezel ki...

2009. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ja az meg a másik, hogy te ,hogy nézhetsz ki.Én is gyűlölöm ha valaki kritizál valakit ő szerencsés ő eltudta magát fogadni hál' Isten rá nem hatottak a köcsög megjegyzések mint pl a tied.Rám nagyon hatott a külvilág és most 46kg vagyok a 175cm-hez anorexiás voltam(41kilosan) majdnem meghaltam mert halgattam a sok bolond emberrre akik oltogattak és most gyógyultan visszanézve a fotóim egyáltalán nem voltam kövér.
2009. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te, hogy nézhetsz ki. Személy szerint én nagyon válogatós vagyok, de szerintem is még belefér. Nem mondom, hogy járnék vele, de azért, ahogy írták, 1 "patront" megér.
2009. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

azért mert valakinek nincs bomba alakja maradjon otthon??

oké, az a kesztyű tényleg nem kéne rá, de attól ő is ugyanúgy mehet bulizni nem?vagy csak én látom így? ráadásul szerintem ez csak téged zavar... és nem tudom hogy ismered e, ha nem akkor meg főleg ne mondj róla semmit... lehet hogy valójában sokkal értékesebb ember nálad.

2009. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

aza a keztyűs nő.....

anyu??????!!!!!!!! O.o

nagyon gáz. viccet félretéve. :/

2009. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!