Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Középsulisok vagy idősebbek!...

Középsulisok vagy idősebbek! Nálatok is szinte mindenki cigizik/cigizett?

Figyelt kérdés
Ugye,nem lehet dohányozni,erre föl az osztályból 26/15 szívja.Az iskola területén,a kerótárolónál,a budiban,a fák mögött...A tanárok is.Pedig ez egy jó hírű gimi.Nem zavar,csak a budiba.Nálunk ilyen nagy az arány?;D 17/L
2013. okt. 26. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is elvileg elit gimibe jártam, és nem is most volt :) (24 éves vagyok), de már akkor is, 16 évesen volt vmi kerekasztal-pszichovmi óra az osztályban, és 27-ből összesen 4en voltunk, akik sosem próbálták ki a cigit. És a legtöbben rendszeresen cigiztek.
2013. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer nem viccelek 45 embert kaptak el egyszerre a suliban és vittek az igazgatóhoz dohányzásért :) Mi a suli padlásán nyomtuk. A gondnoki lakásban lakó gondnoktól :) elkértük a padlás kulcsait és lemásoltuk néhány példányban. Mivel az ürge alkesz volt ( és sztem az a mai napig) ezért egy tálca dobozos arany ászokért odaadta. Csak aztán lebuktunk, és az összes kulcsot vissza kellett adjuk :( De rengetegen bagóztak. Még a sportosztályosok is :)
2013. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Aha,nálunk is kézis-kosaras fiúk-lányok mind bagózik..;D
2013. nov. 6. 19:45
 14/14 anonim válasza:
100%
Mi most vagyunk kilencedikesek, 34-en vagyunk abból talán 5-6 ember gyújt rá néhanapján, köztük én is, de egyikőnk sincs rászokva. A suliból meg elég sokan
2013. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!