Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Középsulisok vagy idősebbek!...

Középsulisok vagy idősebbek! Nálatok is szinte mindenki cigizik/cigizett?

Figyelt kérdés
Ugye,nem lehet dohányozni,erre föl az osztályból 26/15 szívja.Az iskola területén,a kerótárolónál,a budiban,a fák mögött...A tanárok is.Pedig ez egy jó hírű gimi.Nem zavar,csak a budiba.Nálunk ilyen nagy az arány?;D 17/L
2013. okt. 26. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve érettségiztem, és már akkor is ugyanez volt. Igaz, nálunk a vécében nem lehetett, mert nem volt külön tanári mosdó, de simán kijártunk. Ez valami hülye kamaszkori lázadás, most volt érettségi találkozónk, és jóval kevesebben dohányoznak már, mint korábban. Köztük én sem, szerencsére.
2013. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Nálunk is sokan cigiznek.

16/F

2013. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor oké,csak furcsálltam,hogy tesóm sulijába alig cigiznek,nálunk meg elég sokan....:))
2013. okt. 26. 10:26
 4/14 zabmester ***** válasza:
100%

26 vagyok, több középiskolába is jártam. Az első egy szigorú, egyházi gimnázium volt, ahol tűzzel-vassal harcoltak a tanárok a dohányzás ellen, ennek ellenére jópáran dohányoztak ott is. Igaz, ott a suli területén ez tényleg megoldhatatlan volt, de az iskolán kívül sokan cigiztek. Nálunk úgy kb. az osztál 60%-a, szóval több, mint a fele.

Jártam szakközépbe is, ott majdnem mindenki cigizett, ott az udvaron is "lehetett". Illetve hát volt (akkor még) kijelölt dohányzóhely, ahol elvileg a 18 év felettiek rágyújthattak, de természetesen nem csak ők cigiztek. Volt 1-2 tanár, akinek az volt a heppje, hogy ellenőrzi a kint dohányzók életkorát, de a legtöbben nem foglalkoztak ezzel.

A vécében dohányzás engem is zavart, pedig magam is dohányoztam, de az valami szörnyű volt, amikor egy kb. négy emberre tervezett budiban tíz diák füstölt egyszerre.

2013. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát nálunk kb. az osztály egyharmada, bulin meg szerintem többen. Én is dohányom néha, nálunk szerencsére megoldható suliidőben is, mert vannak helyek ahol jól el lehet bújni.
2013. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki.
2013. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A budiban osztálytársnőim,bemennek 3-an egy fülkébe és ott szívják....
2013. okt. 26. 11:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi sulink is nagyon erős, az ország legjobb 12 iskolája közé választották tavaly. A mi osztályunkban 3-an cigiznek és 30-an nem. Persze van olyan osztály, ahol többen..de azért nem bujkálnak a wc-ben.
2013. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nálunk igen,pedig benne vagyunk a legjobb 40-ben.......:OO
2013. okt. 26. 14:40
 10/14 anonim ***** válasza:

8 éve érettségiztem, az osztályból összesen 1 ember dohányzott rendszeresen, és még 1 alkalomszerűen. Az iskolában azonban ők sem gyújtottak rá soha - sem a vécében, sem az udvaron, sehol.

Mondjuk ez egy elit iskola egyik legjobb osztálya volt. A többi osztályban nem volt mindenhol ilyen jó az arány (bár sokkal rosszabb sem).

2013. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!