Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A vezetékes telefon céltáblája...

A vezetékes telefon céltáblája a hiénáknak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben óránként kapjuk a telefonos spam-eket a vezetékes telefononunkra. Lassan már fel se merjük venni! Hol visegrádi üdülés, hol beteg gyerek, hol szabadidős program, hol 18-65 évig... Kezdünk megkergülni!!!
2009. nov. 12. 20:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
ez mindenhol így van
2009. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és mostanában a mobilokra is rászálltak, elsősorban a T-mobil hálózatra.

Jó módszer telefonos zaklatás ellen vezetékes telefon esetében: vegyél üzenetrögzítőt, és mondd rá, hogy csak akkor veszed fel a kagylót, ha az illető rábeszél és elmondja, mit akar. Nálunk bevált, és teljesen leszoktak a zaklatásról.

2009. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is már az őrület szélén voltam, amikor gondoltam egyet és lemondtam a T-Com vezetékes telefonon számomat és előfizettem a UPC-telefonra, de itt titkosított számot kértem... :D


Azóta megszűntek a zaklató telefonok!

ISTENI! Csak az hív a telefonszámomon, akinek megadtam a számát, senki más!!!


Különben a mobilokat is csak akkor hívják, ha előfizetéses a szám (a szolgáltatótól begyűjtik a telefonszámokat). Nekünk itthon 7 db feltöltőkártyás telefonunk van (titkosított számokkal), egyiken sem zaklatnak marketing szövegekkel! :D

2009. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Vígasztallak benneteket,hogy ez csak rosszabb lesz.Engem már a napokban nem csak ilyen társaságok hívtak,hanem a Fidesztől is.Mi lesz még itt a választásokig?Szerencsére nekem olyan készülékem van,amelyik kiírja a hívó számát,és ha ismeretlen ,akkor nem veszem fel.
2009. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ez miatt kértem már nagyon rég titkos számot, azóta teljesen megszűntek a zaklatások.
2009. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már ilyenkor úgy kezdem - Nem veszek semmit, nem akarok semmit sem nyerni, nyaralni nem szoktam, 99 éves vagyok és sajnos nem áll módomban segíteni...
2009. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Ne is csodálkozz ilyeneken ha mindenhol megtalálható a számod. Nálunk nincs ilyen, mert titkos.
2009. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes, nekünk is titkos, mégis hívtak ezerrel.
2009. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
A szám titkossága nem véd az automatizált hívásoktól.
2009. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Márpedig engem évek óta nem hívnak, hála az égnek, pedig titkosítás előtt rendszeresen.
2009. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!