Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért nem képesek az emberek...

Mért nem képesek az emberek válaszolni az e-mailre, fb üzenetre?

Figyelt kérdés
kinőtt, már nem használt sportfelszereléseimet el szoktam adni neten, és sokszor van az, hogy küldöm a képet, méretet, majd annyi se, hogy köszi, nem jó. Volt hogy már megbeszéltük a találkát, mégsem jött össze, azóta rákérdeztem, hogy akkor mégsem kell? Oké, rájöttem én, hogy ha 2 hete nem válaszol, akkor az valószínűleg nem kell, de mért annyira nehéz annyit mondani, hogy bocsánat, úgy alakult, hogy mégsem engedhetem most meg magamnak?
2013. okt. 15. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2013. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben egyszerűen halogatják. "Áh, mégsem kell, de most hirtelen nem érek rá, holnap írok". Aztán holnap se. És utána se. Két hét múlva meg már piszok cikinek érzik, és remélik, ha nem reagálnak, akkor az egész meg sem történt.
2013. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok a saját nyomorommal überelni, de szerinted az milyen, ha tanítok, megbeszéljük a következő órát, felkészülök, és egy tetves email vagy sms nélkül egyszerűen csak nem jön el. Trehányak az emberek.
2013. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyesek úgy veszik az ilyen internetes kapcsolatokat, megkereséseket, mintha a TV-ben néznék a reklámokat. Annyira szélytelennek érzik, hogy nem reagálnak rá. Egy kapal alá veszik a netes reklámokkal, automata szolgáltatásokkal. (?)
2013. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
... szélytelennek = személytelennek :)
2013. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!