Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy buszsofőr letegezhet egy...

Egy buszsofőr letegezhet egy diákot?

Figyelt kérdés
Mert szerintem k*rvára nem, de hát amennyi ember annyi szokás :)

2013. szept. 26. 16:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Illett volna megkérdeznie, hogy zavar-e Téged ha inkább tegeződnétek! Ez nem korfüggő, hanem érzelmi intelligencia függő, hogy mennyire tartjuk tiszteletben az embertársaink határait, és attól még, hogy diák vagy, nem vagy kevesebb nála. Cselédpertu azaz egyoldalú tegezés kizárva, tehát nyugodtan visszategezheted.
2013. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Egyáltalán nincs vele semmi gond, ha letegez egy buszsofőr egy diákot. Legfeljebb visszategeződsz vele... Sőt sok buszsofőr (legalábbis én ezt tapasztaltam) szereti ha tegeződnek vele, mert olyankor sokkal vidámabban fogadják az utasokat (de lehet, hogy csak a fiatal lányokat...)
2015. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!