Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha lefagyasztatom a fejemet,...

Ha lefagyasztatom a fejemet, az öngyilkosságnak számít?

Figyelt kérdés

Akit irritálnak a bizarr kérdések, az innentől ne olvassa tovább, és kérem, ne is válaszoljon, köszönöm! A lényeg a következő: lehetőség van bizonyos összegért lefagyasztatnom a testemet, vagy csak a fejemet (még olcsóbb), mert ugye vannak, akik hisznek benne, hogy majd egyszer lehetővé válik a felélesztésük, és meg tudják gyógyítani a betegségüket, illetve milyen jó lesz majd 1000 év múlva élni...


Nos, én ebben nem hiszek, de tegyük fel, hogy élni sem kívánnék tovább. Onnantól, hogy levágják az ember fejét, meghal, és fagyaszthatják az idők végezetéig. Viszont altatásban halnék meg, nem éreznék semmit, és nem is én tettem el magamat láb alól, tehát Isten szemében sem számíthat bűnnek... Szerintetek?



2013. szept. 12. 19:29
 1/3 anonim válasza:

"Nos, én ebben nem hiszek, de tegyük fel, hogy élni sem kívánnék tovább."


Miért hiszed azt, hogy ha szándékodban áll meghalni, és tudatosan teszel (tetetel) olyat, amitől meghalsz, akkor az nem öngyilkosság? És miért hiszed azt, hogy az istenedet ilyen simán át tudod verni?

2013. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki, de szerintem ilyen eljárást biztosan csak a halottakkal csinálnak. Nem ölnek meg senkit, mindössze arra van lehetőség, hogy a halál beállta után lefagyasszák a testet.
2013. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy dologról megfeledkezel. hogy aztán majd felélesztenek. akkor ugyanott leszel, ahol most :)
2013. szept. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!