Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem, ugye nem az...

Mi van velem, ugye nem az öngyilkosságnak a jelei?

Figyelt kérdés
Amióta fölkeltem tiszta sz*r a kedvem. Egyszer csak azt veszem észre, hogy sírok, de azt se tudom miért. Meg legszívesebben szétzúznék mindent a szobába. Meg csak úgy üvöltenék valakivel. És ma már a harmadik tábla csokit eszem, és még 11 óra sincsen. Mi ez?? Még soha nem éreztem ilyet...
2013. aug. 13. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi olyan az életedben, ami miatt rossz lehet a kedved, vagy dühös lehetnél, akkor az oka lehet esetleg alacsony vércukorszint is. A csoki megnyugtat, s a cukrot is emeli. De mindenkinek vannak ilyen napjai ám!
2013. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem kéne ilyennek lennem. a macskám most gyógyult meg, a testvérem holnap jön haza, délután pedig találkozok a haverokkal... örülnöm kéne. ezeknél jóval kevesebb dolgoknak is szoktam örülni...
2013. aug. 13. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
A csoki nem billentett helyre? Azért ne edd tele magadat csokival! Pisilned nem kellett ma sűrűn, s ugyanakkor szomja is vagy?
2013. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, azokkal minden rendbe volt. Miért?? Ugye nem valami halálos betegség. Jaj, a végén még hipohonder leszek....
2013. aug. 13. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne bomolj már! Ha valakinek leesik a cukra, mert mondjuk nem evett rendesen, okozhat ilyen jelenséget, mint amiről írsz.
2013. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
talán hiányzik neked egy közösség, vagy cél. én olyankor szoktam így lenni, de mindig kiküszöbölöm valahogy, de sajnos időnként rám jön. Pedig most már van célom, viszont hiányzik valaki :(. F
2013. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Villácska ***** válasza:
Szimplán egy hipohonder tinédzser vagy.
2013. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!