Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az energiaital társadalmi...

Mi az energiaital társadalmi megítélése?

Figyelt kérdés
Te hogy ítélnéd meg az energiaitalfogyasztókat? Gáz dolog és hülyegyerekek isszák? Sportolóknak szabad, de aki nem sportol annak hülyeség? te mit gondolsz?
2013. szept. 2. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi a társadalmi megítélése, de az tuti, hogy marhára káros. Álmosság ellen a kávé is tökéletes, ha már mindenáron kell valami, ami felpörget.
2013. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tipikus junkfood, sőt, annál rosszabb. Az vele az egyik legnagyobb probléma, hogy sokan üdítő, vagy még inkább víz helyett isszák, valamint, hogy nincs korhoz kötve a fogyasztása. Én bevezettetném, ugyanúgy, mint az alkoholnál, hogy elkérjék a személyit, ha valaki energiaitalt akar vásárolni. Koffein és taurin együtt is durva, és a szénsav+cukor ezen még tovább ront. Én is ittam három évig, nem minden nap, de gyakran, hát hülye voltam.

Te amúgy kevered az energiaitalt a sportitallal, nem ugyanaz a kettő. A sportolóknak izotóniás italt kell inniuk, amit egyébként házilag is el lehet készíteni. (Kell hozzá víz, só és gyümölcscukor vagy szőlőcukor megfelelő arányban.) Azok, akik csak ülnek egész nap és nem végeznek semmilyen megerőltető fizikai munkát, azoknak nincs szüksége sportitalra, pláne nem energiaitalra. Ha fáradt vagy, akkor a koffeinbomba sem ráz föl, ráadásul a mai tinik nem is napi egyet isznak meg, hanem napi egy litert.

2013. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Káros sz..r,ne igya senki.A gáz dolog az,hogy gátlástalanul,hazugságokkal telítve mindent eladnak az embereknek.Nem természetes módon turbózza fel a szervezetet,ha vki fáradt aludnia,pihennie,egészségesen étkeznie kell,nem energiaitalt innia.Aki meg nem fáradt,annak minek?
2013. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!