Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti várjátok már az osztálytalá...

Ti várjátok már az osztálytalálkozótokat?

Figyelt kérdés
Idén ballagtam el, de én már várom az osztálytalálkozót.:)
2013. aug. 30. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már pár éve végeztem gimiben, eleinte vártam, később kevésbé, de legutóbb nagyon kellemesen csalódtam (csak mert a legutóbbiakon, amiken ott voltam, alig voltunk már, és lehetett tudni, hogy a menők le sem tojják a többiek fejét, veszekedés is volt), szóval most megint jobban várom őket.
2013. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
40 éve nem voltam egyen sem. Sohasem szerettem dicsekedni, márpedig ez jobbára arról szól, hogy ki mire vitte az életben. az én értékrendem mindig elütött az általánostól, amíg ők a pompára, menő járgányra vágytak, én egy erdőre. Meglett. Ha így visszatekintek, megszereztem mindent, amire vágytam, de ezek nem tartoznak a közvélekedés szerinti értékekhez.
2013. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Soha nem mentem el egyik osztálytalálkozóra sem. Akiket nem bírtam a közösségből, azokra nem vagyok kíváncsi mi van velük meg stb.

A technikának köszönhetően (skype, FB) az érdemes emberekkel tartom a kapcsolatot mai napig még általánosból is 26 éves fejjemmel.

Akadt egy-két régi nem kívánatos osztálytárs gyerekkorból aki bejelölt fb-n, de azokat meg reflexből tiltottam, mert még 19-20 év után sem szoktam felejteni. (a vér nem válik vízzé)

Részemről felesleges fapofa mosolygós gyülekezet lenne a találkozó.

Így is el kell viselnem munkahelyen a sok parasztot nap mint nap.

Inkább olyan emberre szánok időt aki érdemes rá.

26 F

2013. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!