Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit kéne ebben a helyzetben...

Mit kéne ebben a helyzetben válaszolnom?

Figyelt kérdés
Volt sulis osztálytársam küldött mailt nem olyan rég, hogy milyen rég beszéltünk, felhívna telefonon. Nekem ez csak azért furcsa, mert régen sem voltunk jóban, kb beszélőviszonyban sem igazán, így eléggé gyanakvó vagyok. Mit kéne írnom neki, hogy azért ne tűnjek bunkónak, de kiderüljön az is,, hogy miért érdeklődik hirtelen? Telefonszámot nem szívesen adnék meg.
2009. nov. 1. 03:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem kaptad meg a levelet. Megváltozott az emailcímed. Érted? Az a levél, amire nem akarsz válaszolni, az egyszerűen nem érkezett meg hozzád.
2009. nov. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként biztos valami MLM-es csodaüzletbe akar belerángatni. :P
2009. nov. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak látszik, hogy elolvastam...
2009. nov. 1. 03:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha erre rákérdez később, foghatod arra, hogy valami automata jelölte be a levelezőrendszeredben olvasottnak. Vagy egyszerűen, hogy megkaptad, de nem volt időd válaszolni :P Ha már visszaírsz neki, onnantól sokkal nehezebb úgy kihátrálni, ahogy te akarsz.


De ha nem voltatok beszélőviszonyban, akkor mért pont most legyetek, mit vesztesz vele ha nem? Szerintem jó eséllyel MLM, most spamolja végig az összes embert, akivel életében kapcsolatba került.

2009. nov. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is MLM.Ha nem akarsz ne válaszolj.Ha esetleg rákérdez,mond azt amikor elovastad nem volt időd válaszolni,utána csak halogattad ,végül elmaradt.Bocs...
2009. nov. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem válaszolj neki, mondd meg, hogy nem szeretsz telefonon beszélni csak ha muszály, leírhatja itt is nyugodtan mit akar, azt ha érdekel akkor megadod a telszámot. mit veszthetsz vele? max besértődik és nem keres többet.
2009. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah IWIW-en meg keressél rá előtte, és nézd meg, hogy mi a munkája.
2009. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!