Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Más srác is szokott a csapba...

Más srác is szokott a csapba h. gyzni?

Figyelt kérdés
Egyik haverom mondta, hogy szokott, szerinte sokkal egyszerűbb így, meg gyorsabb. Szerintem kicsit undorító és higiéniátlan.

2013. aug. 22. 21:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
biztos, h higiénikusabb, hiszen melyik wc-t öblítik meleg, szappanos vízzel az emberek...? :D amúgy undorító, de az sem gusztusosabb, hogy beleköpködjük a használt fogkrémet...
2013. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó de az legalább a szádból jön, nem végtermék...
2013. aug. 22. 22:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, Kérdezõ, kultúrember nem tesz ilyet. Egyébként kultúrember csajozás elõtt ehhez is használ wc-papírt.


( Édesapám sajnos akkor már nem volt köztünk, apósom tanított rá. )

2013. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindezek után a wc csészében mos kezet?
2013. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik haverom mondta, hogy szokott, szerinte sokkal egyszerűbb így, meg gyorsabb."


Az lehet, csak nem kultúr emberhez méltó. Döntse el, hogy praktikus akar-e lenni, vagy civilizált. Ha neki nehezére esik kimenni a WC-be, akkor költözzön ki egy tanyára. Ott olyan "kényelemben" élhet, ahogy jól esik, csak ne menjen emberek közé.

2013. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Azt hogy kell csinálni?Feldudja a farkát abba a krómozott csőbe?

Mondd meg neki,hogy egyszerűbb lefele lógatni,és belebrunyálni a mosdókagylóba.

És hát a csapból úgyis visszafolyik a mosdókagylóba.

2013. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Mi a fasz? ti hülyék vagytok? :D esetleg részegen csinálnék ilyet de csak akkor ha eljutok a csapig xDDD
2013. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a 6. hozzászólónak az elképesztően humoros kommentjét, nyilvánvaló a csap alatt én is a mosdókagylót értettem...
2013. aug. 23. 23:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az elképesztően humoros 6-os!

Nagyot szakadtam,ahogy reagáltál XDXDXD

Nen mindegy,hogy csapba sz.rni,vagy sz.ba csapni! XD

Egyébként szerintem az emberek sokmindenre képesek,ha nem látják őket.

Ha mondjuk szerelő az ember,nem hinném hogy tisztább lenne egy zsíros,olajos sáros lemosott koszos lé,mint a vizelet,ami egyébként elvileg a szervezet által "tiszta".

Itt csak a belógatott gyík a fura,mivel a mosdóról inkább a kézmosás jut eszünkbe.

2013. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mustafa33 ***** válasza:

Hát, aki a mosdót keresi általában vizelni akar nem kezet mosni ☺. Te jó ég, talán csak nem ☻?

Egyébbként többnyire az orvosok a rendelőben oda szoktak. (a nővér is oda önti a pohárból).

2013. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!