Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ilyet hallok, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyet hallok, hogy egy srác "ráír" egy csajra facebookon akit nem is ismer, akkor mit szokott írni?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is ismeretlen, tőle 200 km-re élő csajokkal beszélget. Mégis mi a titka? Hogy veszi fel vele a kapcsolatot? Mert ha én lány lennék és idegenek irkálnának össze-vissza, nem hiszem, hogy válaszolnék (de lehet, hogy rosszul gondolom...)
2013. febr. 17. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Régebben én próbáltam Facebookon ismerkedni. Teljesen ismeretlenül írtam rá lányokra, de csak egy írt pozitív választ. Ő szívesen ismerkedett volna komoly kapcsolat céljából, de kiderült róla pár dolog így abbamaradt az egész- Szerintem h*lyeség Facebookon ráírni valakire főleg, ha 200-300 km-re lakik, mert úgysem fog válaszolni.
2013. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is csináltam egy darabig, meg van a jó oldala.

Most ráírsz egy 100 km-re lévő lányra két dolog tuti:

1.H valszeg csak dugni akarsz és anélkül vágná, h felhozod

2.Nagy valószínűséggel benne lesz, mert ugye nem tudja meg senki.

Hátulütő, h lehet élőben tiszta idétlen a csaj meg stb.

2013. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fézbúkon előny, hogy ingyenes szóval nem lesz veszteséges a dolog, ha szokás szerint elhajtanak...



Illetve nem kell a helyszínen beégni és nem lesz nyilvános kiröhögés sem.


Bár annyi hátulütője pont van más, mint az "utcán" (ahol nem lehet amúgy) vagy a "szórakozóhelyeken" (plázaribik, diszkóscsajok fúj, energiaital és alkoholok bűze keveredik a hányás aromájával... Fúj)

2013. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!