Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon rámírt egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon rámírt egy srác, hogy járnék-e vele én meg csak fb kapcsit ajánlottam neki, mert nem ismerem. Ebből lehet baj? 14/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 01:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
na nee! haggyál!!
2012. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen. Még ma éjjel fölkeres, és rituálisan meggyilkol.
2012. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
xd ez hülyeség nyugi má
2012. júl. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
max annyi hogy keres magának egy másik csajt :P de szerintem ő is fb kapcsira értette xd
2012. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
fel fog fogadni egy profi bérgyilkost ellened , ha nincs szerencséd akkor lehet hogy egy japán ninját fog felbérelni a Sora-kaze klán ból és akkor tuti meghalsz ők nyírták ki napóleont meg sztálint is , de ami rosszab egy perui tenyeres talpas postást küldenekj majd rád az még a beton falon is át megy ha adnak neki egy szép és virgonc kecskét :D
2012. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó hát te nagyon kivagy :DD
2012. júl. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
mi a faszom ertelme van a facebook kapcsolatnak? lehet hogy valaki , telleg akar toled valamit, de latja hogy kapcsolatban vagy , ezert nem mer semmit tenni. + mi a jo abban hogy , ottvan hogy kapcsolatba , de nemis ismered?
2012. júl. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az biztos hogy ki vagyok :D főleg az ilyen debil kérdésektől szinte már a hobbym az ilyen kérdésekre válaszolni :)
2012. júl. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Leírom a történetem: Rámírt egy fiú (egy városban lakunk). Először beszélgettünk, utána kitettük, h kapcsolatban. Nem is ismertük egymást. Ő tudta, hogy én ki vagyok (nem egoból mondom, de szinte mindenki ismer, vagy tudja, ha azt mondják, ancsika, akkor az én vagyok), de én őt nem tudtam.:D Aztán minden nap beszélgettünk, egy hétre rá találkoztunk is. Egymásba szerettünk, én nem rég szakítottunk.:(( Én is 14 voltam, amikor ez kezdődött.
2012. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen szép lesz, amikor a mai tinik mesélik majd a kölkeiknek, hogy F@szbúkon ismertem meg anyátokat/apátokat.
2012. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!