Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Budapest tele van sznobokkal?

Budapest tele van sznobokkal?

Figyelt kérdés
Szeretnék oda menni majd egyetemre, de nagyon tartok a sznoboktól.

2013. aug. 17. 00:13
 1/10 acelsziv ***** válasza:
47%
sznobfóbiád van. Menj akkor máshova. Pesten amúgy akkora sznobok élnek, hogy az orruk helye genetikailag módosult és a fejük búbján nő, hogy kényelmesen tudják fenn hordani.
2013. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Milyen egyetem,milyen szak?
2013. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Pesten jártam egyetemre, tényleg sok a sznob.
2013. aug. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira igaz, minthogy vidék teli van cigányokkal. Azaz részben igen.
2013. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Igen,sok sznob van Budapesten

De a beképzelt stilustól ne félj, igazából ők sem többek nálad csak azért mert némelyik játssza magát

2013. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti de sose találkoztam sznobokkal, pedig elég gyakran feljárok... Itt a falumban is vannak sznobok, Mucsaröcsögén is, sőt egy eldugott kazah városban is. Mindenhol vannak sznobok, de általában azok találják meg őket, akik keresik a társaságukat, vagy azoknak rontják el a hangulatukat, akik vevők rá, és nem sz#rják le őket.
2013. aug. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
A sznob szó jelentése: 'sine nobilitate', 'nemességgel nem rendelkező'. Nem tudom, hogy neked milyen elvárásaid vannak a "Pestiekkel" szemben, de ha te olyan nemesember vagy, akkor miért nem mész egy svájci magániskolába? :D
2013. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
/7 epic win
2013. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást, kedves 7-es.

Valószínűleg igazad van és valóban inkább egy "svájci magániskolába" kéne mennem. Ha az ott lévő emberek legalább 5%-a olyan elképesztően bölcs és rendkívül szellemes, mint te, akkor már megérné inkább oda járnom. :)

2013. aug. 19. 14:29
 10/10 anonim válasza:
Inkabb sok a k#rv@
2013. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!