Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pestiek! Mire költitek általáb...

Pestiek! Mire költitek általában a pénzeteket?

Figyelt kérdés
inkább éttermekre, vagy éhezel és inkább többet költesz ruhákra, esetleg elmész étterembe, plusz még vásárolsz sokat is?

2012. dec. 22. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem BKV jegyekre leginkább :D
2012. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából élethelyzettől, hangulattól is függ. Amióta van párom, azóta azért megváltozott a helyzet, mert eljárunk otthonról, programjaink vannak. Színházra eddig sem sajnáltam a pénzt, de azóta többet voltam múzeumban, többet ettem étteremben stb. Egyébként meg ruha, smink, könyv, CD... mostanában szeretném elkezdeni a scrapbookozást mint hobbit, ahhoz is veszek alapanyagokat... szóval mostanában ruhára, sminkre kevesebbet költök... de ha az étterem vagy a ruha között kellene döntenem, valószínűleg többször nyerne a ruha :D. De színház mindenek előtt!


23/l

2012. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kajára..
2012. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
többnyire rezsire, meg albérletre, étterem havi 1 max, kaja, meg hát próbálok félretenni, és lassan semmi nem marad a fizuból !!! ( mérnöki meló )
2012. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kaja. de tényleg.
2013. aug. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kaja, rezsi.

BKV-re nem költök, biciklizem vagy gyalogolok, az "ingyér'" van. Éttermekre ritkán költök, néha egy-egy pizzarendelés vagy kínai, ha nincs időm főzni, de ez ritka.

Ruhára gyakorlatilag nem költök, mindent addig hordok, amíg le nem szakad rólam, előtte végtelenszer megvarrom. Ha már menthetetlen, veszek újat a turkálóban.

2013. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BKV-ra???? bliccelnek...ők arra nem költenek hiszen lehet bliccelni
2015. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!