Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Arcra puszi sohasem cuppanós...

Arcra puszi sohasem cuppanós általában?

Figyelt kérdés
Fiú meg lány között, ha nem járnak együtt de jól ismerik egymást, akár barátok is, akkor mi az illendőbb? Teljes puszit nyomni orcára vagy csak közel nyújtani a ajkat az archoz?
2012. aug. 5. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baráti viszonyban inkább a levegőbepuszi a szokás, de viszonya válogatja.
2012. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátok esetén lehet puszi de nem cuppanós..,érzelem nem kell bele,csak pikk-pakk:D
2012. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig utálom a levegőbe puszilást. Annyira álságos dolog.
2012. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak tudjátok nem vagyok egy annyira társasági ember 23 éves létemre, de a lényeg hogy gimiben sok lány oszt. társsal kezdetben mindig úgy adtam ahelyett hogy csak a levegőbe adtam volna, és ezt lehet hogy túl intimnek vették, többek között ezért sem volt nálam ez divat, csak az hogy szia! semmi több.
2012. aug. 5. 21:07
 5/5 zusomJe ***** válasza:
sohasem vagy általában?!
2012. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!