Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok mérges arra, akivel beszélni próbálok facebookon, aztán általában a válaszai 1-2 szavasak?

Figyelt kérdés
Főleg ha még nem is köszön, de már az idegesít ha mindig adja ezeket a rövid válaszokat. Úgy érzem ettől kb. annyinak néznek engem, annyi vagyok számukra, hogy pár betűnél többet nem érdemlek. Rosszul esik. Van pár ilyen ember velem.
2012. jún. 27. 09:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok főleg idegesítenek: "aha" "értem" ezek is annyira unott válaszok
2012. jún. 27. 09:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg párhuzamosan másokkal is dumál, szóval ne erőltesd. Esetleg írd neki, hogy úgy érzed, rosszkor zavarod, és majd jelezzen, ha ráér.
2012. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ellened irányul, általában másnak is így szoktak válaszolni ezek az emberkék. Lehet, hogy alapjáraton ennyire unottak, úgyhogy hiába minden felháborodás :D
2012. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ilyeneket írni, mikor telefonról írok, mert nem szeretek onnan pötyögni.. lassan megy.
2012. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudhatod mi van a képernyő túloldalán. Ahogy egy előttem szóló írta, lehet, hogy telefonról válaszol, vagy egyszerre több emberrel beszél, vagy éppen TV-zik amikor rá írsz, vagy tanul és benn áll közben a facebook. De lehet, hogy csak olyan fajta, hogy nem szeret írásban beszélgetni. Csomó helyen hallottam már, hogy "nem értem mi van vele, a suliban tök jól elbeszélgettünk, este meg szinte rám sem bagózott, amikor rá írtam" Van, aki csak az fontos információcserére használja az ilyen oldalakat, programokat, de csak úgy beszélgetni nem szeret rajtuk. Ezt is meg kell érteni, az írásbeli kommunikáció nem mindenkinek a szíve csücske.
2012. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Vannak, akik az internetet csak rövid üzenetváltásokra használják, és a rendes beszélgetéseket élőben szeretik folytatni. Vagy lehet, hogy nincsenek is éppen beszélgetős hangulatukban, csak nem akarnak megsérteni azzal, hogy nem válaszolnak, vagy másképp ráznak le. (Ezt csak abból gondolom, hogy a kérdés szerint ilyenkor te próbálsz beszélgetni velük, ebből nekem az jön le, hogy nem nagyon győződsz meg róla, hogy ők akarnak-e éppen)
2014. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!