Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Facebookon mikor nem illik...

Facebookon mikor nem illik ráírni az emberekre?

Figyelt kérdés
Ilyenkor késő este zavarhatja őket?
2012. máj. 14. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha nagyon zavarná nem lennének fenn :D
2012. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Inkább küldj egy bagollyal üzit.
2012. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írj rá az illetőre, maximum ha már késő van, kérdezd meg, hogy zavarod-e. Akkor úgyis megírja, hogy nem, vagy ha mégis, akkor meg azt, hogy ő most éppen megy aludni, vagy most más dolga van, stb. Vagy csak szimplán nem ír vissza. Én se szoktam mindig kijelentkezni ha nem vagyok gépnél, hanem éppen fürdök vagy valami, maximum másnap visszaírok, hogy bocs, nem voltam gépnél.
2012. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
akkor nem illikráírni ha nem illik ez hülyeség. ha valaki nem akarja hogy ráirjanak az felse megy.. hameg van akkora marha és felmegy akkor úgyis megmondja:D
2012. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A facebookon az üzenetküldés és a chat már össze van kapcsolva. Magyarul ha üzit írsz neki (azt meg már hadd írd akkor mikor jólesik), az is ugyanúgy felugrik neki. Max nem válaszol. A "szia,mizu" ráírásokat hanyagold ilyenkor, de ha valami konkrétat akarsz kérdezni, azt nyugodtan megteheted...
2012. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!