Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket milyen hétköznapi...

Titeket milyen hétköznapi emberi szokások idegesítenek?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, mikor az öreg néni felszáll a buszra és megáll az ajtóban, emiatt leszállni persze nem lehet, vagy mikor állsz a szupermarketben és azért nem kerülsz időben sorra, mert az előtted lévő nem mérte le a paradicsomot, emiatt persze visszarohan, majd mégsem kéri 1000 ft-os papucsot, mert a reklámban szereplő 10% kedvezményt nem kapja meg rá, így persze telefonálnak kulcsért, majd kifizet 3000 ft-ot utalvánnyal, 200-at kártyával, s végül utólag eszébe jut, hogy ja van supershop kártyája is.
2013. aug. 8. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én azt ütném ki, aki kocsival megy egy úton, amiből jobbra is lehet kanyarodni, egy zebrán való áthaladással. De még véletlenül sem úgy áll meg, hogy a mögötte haladó tovább haladhasson, hiába van még az útburkolati jelig legalább 2méter.
2013. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

egyszer a teszkóban egy bajszos bácsi előttem áfás számlát kért egy kg kenyérre:DD

ó, amikor valaki a buszon egy kettős ülésnél kiül a szélső ülésre, és pofákat vág, amikor valaki be akar ülni. ezen mindig kiakadok:D

amikor egy lány hangosan elkezd nyavalyogni, hogy milyen kövér, és arra nedvesedik, hogy elkezdik ajnározni(nem tudom milyen szintű lelkiszegénység szükségeltetik ehhez)

amikor valaki állandóan a telefonját nyomkodja, mert meg KELL osztania a világgal, hogy milyen színűt, állagút sz*art

amikor furán néznek rám, mikor közlöm, hogy rockot/metált hallgatok..."miéééért hallgatsz ilyenekeeeet???"

ó, amikor azt mondják, hogy a rock nem szól semmiről.:D ezt eddig 3 embertől hallottam, egyikük sem tudott egy szót sem angolul

konformizmus..könyörgöm, tudom, hogy nincs olyan, hogy 'egyedi', de miért próbálunk szándékosan olyanok lenni, mint mások?

amikor egy terhes nő mellett dohányoznak, és sajnos elég gyakran látok erre esetet, hogy egy terhes nő kézen fogva sétál a férjével, akinek a másik kezében a cigi van. undorító!

amikor c jellegű egyedek hangosan hallgatják a zenét a telefonjukon az utcán/buszon...lopott telefonhoz nem jár füles?:D

2013. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1- amikor valaki mézes cukorkát szopogat és közben odakoccintja mindig a fogához

2. rágógumiból lufifújás és pufogtatás megállás nélkül

3. állandó és értelmetlen fütyülés, amikor valaki órákon át csak egyféleképpen fütyül.

4. amikor irtó hamisan dúdol valaki szintén órákon át

5. látványos orrturkálás buszon, orvosi rendelőben, boltban..

6. ebédlővel nyitott szájjal evés, csámcsogás, és tetézi azzal hogy az ujjaival totál belenyúl a szájába hogy a fogai között szorult kaját kibányássza.

7. állandó szipogás buszon, mindenhol.

8. csoszogás

9. ital szürcsölés. Amikor a hideg colát is szürcsölik mintha forró lenne

10. körömrágás bárhol


van még pár, de most ennyi ugrott be hirtelen..

2013. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
félbevágja a zsemlét de csak az egyik felét eszi meg........
2013. aug. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

-Az, hogy sok embernek lövése sincs a kreszről, de mindig nekik áll feljebb, hiába én jövök jobbról és hiába egyenrangú a kereszteződés.

-káromkodás

-utcán bunkó stílusban üvöltözés (nem velem, hanem egymással vagy a rokonukkal vagy akárkivel, de akkor is zavar)

-Panaszkodás. Elképesztő, hogy milyen dolgok miatt képesek az emberek zsörtölődni. Nem idegesít, inkább elkeserít az, hogy sokan teljesen normális és természetes dolgokon képesek felkapni a vizet.

2013. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

1. ha valaki teljesen hülyének néz

2. lenéző stílust a másikkal szemben

3. dohányzást akárhol

4. éretlen gondolkodású kis tinik ( gondolok itt a 15 és 14 év alattiakra) beszólógatásaira

5. bamba képpel és rosszallóan nyilatkozik arról hogy miért rockot hallgatok

6. valaki nem értékeli a mások törekvéseit és küzdeni akarását

7. hát ez igazából nem idegesít hanem visszataszító.. férfi egy nőt megüt és fordítva

8. amikor az emberek azt mondják "hagyjuk" vagy "semmi" ettől kiakadok:)

2013. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

(előző vagyok) egyet kihagytam

9. ha valaki előre ítélkezik, nem hogy előbb megismerne jobban valakit

2013. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, ha elégtelen vagy megkérdőjelezhető hitelességű információk alapján elítélnek valamit. Pl. azt hallotta a szomszédjától, hogy az azt hallotta a sógorának a haverjának az unokaöccsétől a kocsmában, hogy XY rossz. Erre ő vérben forgó szemekkel ócsárolni kezdi XY-t. Na, ez finoman szólva sem okos magaviselet, mégis sajnos sokan csinálják.
2013. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, amikor a buszon fiatal csávókáim ülnek nagy vagányan, röhögcsélve, de véletlenül se adnák át a helyüket az öreg néninek, aki így kénytelen megállni az ajtóban.
2013. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

1.rühellem ha valaki rágóval csámcsog

2.szemembe hazudik

3.köpköd az utcán

4.csúnyán beszél a szüleivel

2013. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!