Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem idegesítenek a...

Csak engem idegesítenek a melegekkel kapcsolatos témáknál a bibliával jövők?

Figyelt kérdés

Meleg fiatal vagyok, de annyira unom már ezt a kétszínűséget, amit sok homofób heteró művel...


Soha életükben ki nem nyitották a Bibliát, de ha a melegekről van szó, akkor egyből mindegyikük milyen nagy bibliatudós lesz, és milyen hű és becsületes keresztények lesznek, amikor szerintem 90%-uk a templom közelébe se járt már évek óta.

Csak engem "zaklat", idegesít ez a mérhetetlen kétszínűség?


Miért jó ez az embereknek? Ha nem a melegekről szólna egy adott téma, eszükbe sem jutna a Biblia....


(elnézést a kirohanásért, de tényleg elszomorító, hogy ha a melegekről van szó, akkor játsszák a hűdenagy keresztény erkölcsű embert, pedig 100%, hogy egyik gyűlölködő sem az erkölcs mintapéldája)



2013. máj. 6. 19:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mindenki elkezdi szinte egyetemi szinten elemezni a Bibliát...amikor szerintem azt sem tudja miről beszél.
2013. máj. 6. 19:42
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Igazad van kérdező.

Engem is idegesít, de az mégjobban, amikora homofób férfiak a meleg fiúkat halálba küldenék, a meleg lányokat meg elfogadják, mert abban reménykednek, hogy majd beveszik őket harmadiknak (jaj hagyjuk már....az ilyeneknek le sem esik, hogy aki leszbikus, az a nőket szeretni nem a férfiakat).

Általában azok szoktak a bibliával jönni, akiknek abszolút nincs semmilyen használható és normális érvük a melegek ellen.

Egyébként általánosságban elmondható, hogy minél hangosabban és jobban utálja valaki a melegeket, annál nagyobb az esély arra, hogy a delikvens illető látens homoszexuális, csak így akarja elnyomni magában, hogy gyűlöletté alakítja az egészet.


Szörnyű, hogy egyes szülőknek is micsoda "véleményük" van a melegekről. Az ilyenek miatt mondom, hogy inkább 10 szerető meleg család, mint 1 ilyen rosszindulatú, mocskos lelkű, gyűlölködő család, ahol apuka (vagy neadjisten anyuka) olyanokat mondogat, hogy kaszával szabdalná szét hidegvérrel a melegeket. Aztán ha az ő gyereke meleg akkor mit csinál?

Isten óvjon mindenkit az ilyen gyűlölködő szülőktől !

2013. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem mindenkire igaz azé anyám pl nagy bibliás és még is elfogadja a melegeket.

Pont tegnap mondta h ha meleg leszek szóljak neki h tudja. Am nem vok meleg.

Csak előző nap olyan haverral koktéloztunk aki az.

Am meg az ostoba emberek mindenkibe bele kötnek akibe lehet, bűnbak mindig kell különbem ők nem tudnának magyarázni.

2013. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
44%
Az a baj hogy a meleg felvonuláson rengetegen egyházi szimbólumot gyaláznak meg. Ez így csak olaj a tűzre. Valószínűleg a társadalom is könnyeben elfogadná a melegeket ha a média nem az ilyen "Emmákat" erőltetné.
2013. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem attól h valaki meleg, még lehet vallásos...a melegeknek miért lenne tilos pl templomba járni?
2013. máj. 7. 11:07
 6/15 anonim válasza:
91%
Szerintem egyáltalán nem tilos. Én is időnként megteszem.
2013. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
gaychristians megvan?
2013. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A legtöbb bigott vallásos a vidéki templomokban fordul elő akik számára még a TV nézés is bűn. Ilyenekkel nem kell törődni, ha az ember mindenen felhúzná magát akkor megőrülne.
2013. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Nem pont a kérdésre válaszolva- így eljut hozzád Isten véleménye ezzel a témával kapcsolatban. Inkább örülnél neki...

2013. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg Isten mindenkit szeret. Ha nem tetszek neki úgy ahogy vagyok, nem az én problémám. 16/f
2013. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!