Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mernétek (magánéleti) blogot...

Mernétek (magánéleti) blogot írni napi szinten, álnéven, képek nélkül?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Ha álnéven megy, nem gáz.
2013. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mernénk, csak nincs türelmünk hozzá...
2013. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, miután már két ismerősöm blogjába is belebotlottam. Az egyikük buta volt, egy régebben használt, majd többé-kevésbé elfeleledett becenevét használta "álnévnek", de a másikba tök véletlenül futottam bele, csak a történésekről tudtam azonosítani, hogy ő az. Egyébként a második olyasvalaki volt, akit nem kedveltem, érdekfeszítő volt olvasni, hogy milyen ember ő valójában... mindegy, szóval ezek után én biztos nem blogolnék, aki ismer engem, az úgyis be tud azonosítani és akkor hiába az álnév.
2013. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Merni mernék, csak minek? A barátaimnak mondom el az életem, nem érzek késztetést arra, hogy a netre kiírjam
2013. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha később mégis kiderül, hogy én írtam, már késő letörölni.
2013. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Regényt írok, nem blogot.
2013. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

álnévvel simán mernék írni, mondjuk necces ha valaki olyan rátalál a blogomra akinek nem kéne... mondjuk attól függ hogy miket írsz bele, de én simán megcsinálnám a helyedben

habár azzal a hozzászólóval is egyetértek aki inkább csak a barátainak tart beszámolót és nem teljesen idegeneknek

2013. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!