Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki mernétek adni 1, vagy 2...

Ki mernétek adni 1, vagy 2 motorosnak még a garázsotokat, ha közben ti is használnátok?

Figyelt kérdés
Én is motort tartanék benn, így hely lenne bőven. Csak kicsit kellemetlen lenne, ha egyszer csak megyek, és volt motor, nincs motor. Esetleg riasztóval? Mennyire jellemző, hogy ilyenből gebasz lesz? Vagy csak túlparázom a dolgot?
2010. márc. 28. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak abszolút megbízható barátot fogadnék be a garázsomba. A riasztó ilyen esetben teljesen felesleges, mert ha a garázsban szól, senkit nem érdekel.
2010. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak ha istenes jó cimborák.Különben biztos nem .Ha megbizol bennük,de ha már ez a kérdés megfogalmazodozz benned akkor kár...mindig azon akarsz rettegni ott lesz e reggel a motorod?!
2010. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem, mert akkor nem férne el az autó.
2010. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!