Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon rosszul tettem h ekrü...

Nagyon rosszul tettem h ekrü színű ruhát vettem a lagzira?

Figyelt kérdés
egyik ismerősünknek lenne, és csak az volt rám jó, meg így árban is...

2013. júl. 22. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet azt megcsinálni a ruhával, hogy a derékrészre (vagy mell alatti részre) vagy ahogy van szabva a ruha, egy vastag szatén/selyem szalagot kötni? Természetesen valami elütő színűt? És akkor olyan színű bizsukat felvenni hozzá. Vagy amilyen - színes! - táskád van, olyan cipellőt venni (bár, ha azt említetted, hogy a ruhánál is az ár volt fontos, lehet, hogy nem tudsz már másik cipőt venni addig). Fel lehet egy ilyen ruhát is dobni ezerféleképpen - így a legkevésbé az lesz feltűnő, hogy fehéres árnyalatú!
2013. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

fenntartom h ezzel csak vidéki vénasszonyok foglalkoznak

azokkal meg még jót is teszel, legalább lesz min csámcsogniuk :/

(úgy értem h agyilag vidéki vénasszony, aki ezen rugózik)

most előkerestem a saját esküvői képeimet, legalább hárman voltak krémszínű- ill. törtfehér ruhában, eszembe nem jutott volna h ez "illetlenség"

az elütő színű kiegészítő viszont jó ötlet lehet, persze csak ha stílusos az összhatás

2013. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az ekrünek és a fehérnek annyi köze van egymáshoz, mint Makónak Jeruzsálemhez.

ekrü: [link]

és összehasonlításképpen fehér: [link]

2013. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!