Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon rosszul tettem h ekrü...

Nagyon rosszul tettem h ekrü színű ruhát vettem a lagzira?

Figyelt kérdés
egyik ismerősünknek lenne, és csak az volt rám jó, meg így árban is...

2013. júl. 22. 21:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
19%
én még nem hallotam ekrü színről
2013. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem tetted rosszul, nyugodtan felveheted.
2013. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
elsőnek : fehér.. :S
2013. júl. 22. 21:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a menyasszony, akkor semmi baj, de vendégként durva illetlenség fehéret viselni, mert az kizárólag a menyasszony színe aznap. Ma már nem tartják, hogy ne viselj feketét az esküvőn, (mert az a gyász színe) hiszen a legtöbb elegáns koktélruha fekete, nem tartják be a ne viselj pirosat-szabályt sem (menyecskeruha színe) de fehérben pompáskodni vendégként, azt nagyon nem illik, kifejezetten durva. Nézz körül a gardróbodban, biztosan akad valami más.
2013. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
64%
fehérből h lesz ekrü?
2013. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

nem vágom h mi ezzel a gond, hacsak nem attól félsz, h leeszed vagy beleülsz vmibe (??)

az ekrü nem fehér, max törtfehér v krémszín

de mi az a lagzira?

2013. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

te jó ég megértettem :DD

hát engem pont nem izgatna h ki mibe van az tuti

lesz a szegény csajnak más gondja is

2013. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:\ akkor jó. szerintem se zavarják már manapság az embereket.. nem hiszem h azt fogják mondani h ehh ez a csaj fehérbe van huuu......... 15 vagyok egyébként..
2013. júl. 22. 21:53
 9/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem illik fehéret, és ennek az árnyalatait felvenni. Engem biztosan zavarna. Főleg, hogy manapság már nagyon sok menyasszonyi ruha ekrü. Ezt illik meghagyni a menyasszonynak
2013. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De az ég áldjon meg te leányzó... egyetlen szabály van az esküvőkön, hogy ne viseljen senki fehéret (krémszínt, ekrüt, elefántcsontszínt, hívd ahogyan akarod, tehát a fehér árnyalatait) és te pont ennek az egy szabálynak a betartására sem vagy képes? Az illemszabályokat nem azért követjük, mert mások mit fognak szólni, hanem mert igényesek vagyunk saját magunkkal szemben.
2013. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!