Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nem undorító a...

Szerintetek nem undorító a strand?

Figyelt kérdés
Szerintem rettenetes. Egy csomó ember egy nagy kádban, sokan belepisilnek (és ez nem legenda, ismerek olyanokat akik nyíltan bevállalják), egy rakás nemi szerv egy vízben, a vén kujonok, akik a fiatal nőket nézik, az önkritikával nem rendelkező habtestű meztelenkedők, nem beszélve a "szerelmi jelenetekről", nem éppen esztétikus pároktól is, vagy esztétikusaktól is, mit bánom én, minek kell ennyi ember előtt enyelegni?
2013. jún. 26. 01:10
 1/4 anonim válasza:
Én láttam melegvizes medencét, ami reggel még tiszta volt, délutánra sárgászöld lett. Minden. Áldott. Nap.
2013. jún. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Én a cigányoktól kaptam undort. Volt aki az ótvaras gyereket is a vízbe vitte. Idős cigányok asszonyok ruhástul fürödtek a gyermek medencében.
2013. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom kifejezetten undorítónak, de sokkal jobban szeretem a tópartot, tengert pl., mint ezeket a kiépített strandokat. Nekem abból van elegem, hogy mindenki odajár, tömegnyomor van, az emberek nagy része a nyártól megrészegülve elfelejti kb. az összes illemszabályt (gyerekek hajigálnak fejbe labdával másokat, és ha vki mer szólni, apuka szépen leordítja a fejét, hogy az ő gyerekére senki ne szóljon), mindenféle bódé mindenhol... arról nem is beszélve, hogy 120 kilós nők néha olyan bikiniben nyomják, amiből teljesen kibuggyam a hasuk (nem azért, én is túlsúlyos vagyok, de legalább van bennem annyi önkritika, hogy egyrészest veszek fel, és nem sokkolok vizuálisan senkit). Meg baromi nagy a hangzavar meg a tülekedés. Én inkább nyugalomban szeretek fürdeni és napozni.
2013. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

dehogy nem!! sokszor nincs is kedvem ezek miatt lemenni a strandra!


ha tópartról beszélünk, az se épp higénikus, pl Balcsi partján , az egyik oldalon a sok kacsa, hattyú... nem hiszem,h ők kimennek wc-re a partra...szal rem . érted mire gondolok.

2013. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!