Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen undorító testtel kinézne...

Ilyen undorító testtel kinéznek a strandon, vagy 'ássam el magam'?

Figyelt kérdés

Ne legyetek bunkók, kérlek!


Nem szeretnék belemenni a részletekbe, miért nézek ki így... A sírás környékezett, amíg feltettem a képet...


[link]



2013. jún. 10. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fognak kinézni, nyugi, de azért egy kicsit előnyösebb fürdőruhát keress.
2013. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, mások hogy néznek ki, mindenki a saját habtestével van elfogllva. Vegyél fel egy jól szabott egyrészes fürdőruhát, tekerj a csípőd köré egy csinos strandkendőt és próbáld jól érezni magad, ne azzal foglalkozz, hogy ki mit gondol.
2013. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem válassz más fajta fürdőruhát, illetve olvass utána mi áll jól az alakodon:

[link]

2013. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs undorító tested!

A lábaid szépek és vékonyak:)

Én ezerszer rosszabbul nézek ki és járok termálfürdőbe

és még nálam is nagyobb darab nők is járnak fürdőzni


Egy olyan fürdőruhát válassz ami tetszik és szép és jól érzed benne magad és menj strandra ha szeretnél és élvezd a társaságot a vizet a napsütést:)

2013. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy jó fürdőruha csodákra képes:)
2013. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, rosszabbra számítottam. Csak ismételni tudom az előző hozzászólókat, keress az alakodnak megfelelő, egyberészes fürdőruhát és ne érdekeljen msok véleménye. :)
2013. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy undorító szerintem, de (nem bunkóságnak szánom) szerintem hasra tornázhatnál picit...:)

Addig meg előnyösebb fürdőruci, és irány a strand/tenger, stb a többiek véleményére meg sz*rni magasról..:)

2013. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincs undorító tested:)
2013. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszel, de 1000 ilyen van a strandon... nem nézem meg őket, nem teszek rájuk megjegyzést, semmi se! Menj nyugodtan, érezd jól magad az ismerőseiddel!! :)
2013. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!