Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a matek külön tanárom,...

Ha a matek külön tanárom, minden órán megkérdezi, hogy mi a helyzet, akkor én is kérdezzek vissza, hogy vele mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja ismerem, fiatalos, jófej csaj, 10 évvel idősebb nálam.

Minden órán megkérdezi, hogy mizu velem és már fogalmam sincs mit mondjak. Nekem is vissza kell kérdeznem, hogy ő hogy van?

Mert elvégre is, hiába jófej, mégiscsak egy olyan ember, akinek fizetek azért, hogy tanítson.

Szóval nem tudom és kissé kényelmetlen a számomra.


2013. jún. 13. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mikor különtanárhoz jártam, ilyenkor sulis dolgokról kezdtem el beszélni, az nem olyan ciki. Mostanában már én adtam különórákat, és én is mindig megkérdeztem, ilyenkor teljesen hétköznapi dolgokról szoktak beszélni, és nem szoktak visszakérdezni, nem is várom el.
2013. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem muszáj visszakérdezned. Én is járok különórára és soha nem kérdezek vissza!
2013. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!