Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen dolog az, ha az áradó...

Milyen dolog az, ha az áradó Dunát fényképezem?

Figyelt kérdés

Mert ma el voltam ott fényképezni, ahogy kiáradt, meg majd csütörtökön vagy pénteken is szeretnék, csak azt nem tudom, hogy tekinthetnek rám emiatt az emberek, akik látják, hogy ott fényképezgetek. Van ebben valami, amit furcsállhatnak?

Nektek mi a véleményetek róla?


2013. jún. 4. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az a véleményem, hogy semmi közük hozzá.
2013. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen ebben semmi fura. Egy természeti jelenséget fotózol, illetve azt is lehet mondani, hogy egy természeti katasztrófát.
2013. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Majd mutogathatod a képeket a gyerekeidnek és az unokáidnak, ahogy nekünk is mindig meséltek a nagyszüleink a világháborús élményeikről, mi pedig szájtátva hallgattuk, és tanultunk belőle.

Még jobb, ha nem csak fényképezed, hanem segítesz is, pl. jelentkezel önkéntesnek homokzsákokat pakolni, vagy küldesz adományokat az árvízkárosultaknak.

2013. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közismert fogalom a katasztrófaturizmus. Az emberek nagy távolságokat is hajlandóak megtenni, hogy ilyesmit fényképezzenek.
2013. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!