Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen dolog az, ha véletlenül...

Milyen dolog az, ha véletlenül rányitottam egy fiúra az iskola wcjében?

Figyelt kérdés
18/F vagyok és nem tudtam, hogy van a fülkében valaki és nem zárta be az ajtaját
2013. máj. 29. 12:01
 1/8 anonim válasza:
milyen? véletlenül rányitottál nincs abba semmi. ha rejszol és ugy nyitottál rá akkor az neki gáz :D
2013. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
véletlen dolog
2013. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Véletlen dolog.
2013. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit kínos, de véletlen. Neki kínos, nem neked. Remélhetőleg tanul belőle, és legközelebb bezárja az ajtót.
2013. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

A hangverseny közepén egy nézőre rájön a hányinger. Derült égből villámcsapás, érzi, hogy nem sokáig tudja tartani, felkel, rohan a vécére. Gondolkodás nélkül kinyitja az első fülkét, és blaaaaaaah!

Igen ám, csak egy kis kopasz uraság már megelőzte, és épp nagy erőlködés közepette kapja fejére az áldást. Fogja magát, maga alá nyúl:

- Ha harc, hát legyen harc!!!!



Örülj neki, hogy nem így jártál.

2013. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
5-ös. Ez a "poén" nagyon ordenáré. Kicsit ittas emberek szoktak hasonlókat mesélni a falusi kocsmákban. Lepontoztalak, bocs. Máskor tartsd meg magadnak.
2013. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én még gimiben hallottam és tetszett ... igaz, nem az Angol-kisasszonyokhoz jártam ... én meg felpontoztalak érte :)
2013. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha te ennyi idősen képes vagy,ezeken rágódni akkor sokat stresszelsz..kezdjél el valamit:jógázni,meditálni......

Én ezt szűrtem le ebből,sorry!!

2013. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!