Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Járkálhatunk a barátnőimmel...

Járkálhatunk a barátnőimmel mezítláb a városban?

Figyelt kérdés
Egy kis városban lakunk és 15-16 éves lányok vagyunk, szerintetek elfogadható, ha jó idő mezítláb megyünk el sétálni a városba?

2013. máj. 30. 10:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
58%

Már láttam ilyet, nem jön be.

Amúgy nem lenne vele gond, de olyan fekete volt a lábuk, mint az ördögé.

2013. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%
Az aszfalt és a beton káros a talp bőrére (ahogy #9 is említette) Ezért ez lényegileg nem etikett kérdés.
2013. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

Járhattok, ha nem zavar az üvegszilánk, a hányadék, kutya-hajléktalan csordogáló pisipatak. Ja, és nyáron az aszfalt iszonyatosan forró, ha nem vagytok fakírok, akkor nem lesz kellemes úgy sétálgatni.


Szóval megtehetitek, csak épp igénytelennek fognak tartani. Én nem szívesen engednélek be a lakásomba, nálunk az a szokás, hogy a koszos cipőt a bejáratnál levesszük. Ha eleve mezítláb vagy, nem szívesen hívnálak be, hogy a mocskos patáddal trappolj a szőnyegen.

2013. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%

Valamivel ki kell tűnni nem lányok? Mászkálni azon az aszfalton mezítláb, amin előtted a csöves húgyálta össze magát, mások szaros cipővel végigmennek rajta.


Nyugodtan csinálhatjátok, én is csináltam 10-11 évesen, a ház előtt, de nem végig a városon.

2013. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
77%
Kedves kérdező! A fiúknak baromira bejön ha cipő nélkül járkáltok... amúgy is a férfiak 2/3-a lábfetisiszta szóval :D De amúgy is jó látvány :D
2013. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%
Persze! És melltartó nélkül! az biztos tetszik a fiúknak.
2013. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
ki tiltja meg? nyugodtan!
2013. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
72%
Egy lábfetisiszta már meg is érkezett személyemben. Igen, járkáljatok, de vigyázatok a talpatokra! Lehetőleg arra sétáljatok amerre én. :) Majd megállítalak titeket.
2013. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
69%
Csak arra figyeljetek (saját tapasztalat), hogy emelkedőn könnyű belerúgni az aszfaltba, ami elég kellemetlen. Kicsit jobban kell emelni a lábat a megszokottnál.
2013. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
44%
Azért egy lábfetisiszta is lehetne annyira igényes, hogy egy olyan talpú lány jön be, akinek nem mocskos, fekete a talpa. Járkálhattok, de rendkívüli igénytelenségre vall.
2013. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!