Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Járkálhatunk a barátnőimmel...

Járkálhatunk a barátnőimmel mezítláb a városban?

Figyelt kérdés
Egy kis városban lakunk és 15-16 éves lányok vagyunk, szerintetek elfogadható, ha jó idő mezítláb megyünk el sétálni a városba?

2013. máj. 30. 10:36
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
88%
Persze, csak ne a szökőkútban mossatok lábat, ha van :) 22/f
2013. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
persze csak vigyázzatok az üvegszilánkokra :/
2013. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Persze, külföldieket gyakran szoktam látni mezítláb sétálni. Múltkor egy nő s kb. 15 cm magassarkúját vitte a kezében a belvárosban. Senki nem nézett rá furán.

De tényleg vigyázzatok az üvegszilánkokkal!

2013. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Amikor középiskolás voltam minden évben rendeztünk mi, diákok mezítlábas sétát(MeMo-mezítlábas mozgalom). Általában májusban kijelöltünk egy napot és a sulitól indulba körbejártuk a várost(Kapovsár).

A tapasztalatom az, hogy hacsak valami més miatt fel nem figyelnek rád, nem fogja észrevenni senki. Csak akkor vették észre a járókelők rajtunk ha valaki bohóckodni kezdett. Hipermarketeken is simán végigmasírozott a csoport. Két pupák még a plázába is bement, na onnan viszont kiküldték őket.

2013. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 csabyyca válasza:
34%
Szerintem gondoljátok meg,lányok!Egészséges de ha belegondoltok,hogy oda köpnek,"dolgukat könnyítik" stb.Én még a vadászgörényemet sem rakom le az utcán,inkább el viszem messze mindentől egy selymes füves rétre.
2013. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Tőlem ugyan nyugodtan...szemetek van egy-egy pár, nézzétek meg alaposan, h hova léptek!
2013. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Tojasleves ***** válasza:
78%
Én még pesten is gyakran sétáltam a városban mezténláb. csak oda kell figyelni hova lép az ember.
2013. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszi, a támogatást :)

Szerintetek a fiúknak bejönne?

Utolsó te hol járkáltál úgy?

Utcán még soha nem mentünk úgy, csak udvarban, de ott nagyon jó...

2013. máj. 30. 11:18
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Lehetni lehet, de én nem tenném. Mert: azt mondják egészséges a mezítláb járás, de azt elfelejtik mondani, hogy csak természetes talajon, vagyis föld, fű, homok. Az aszfalt és a beton nem az. Más részt pedig cigi csikkek, bogarak, ürülék, köpet lehet a földön.

Én nem tenném.

2013. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%

én igénytelenségnek tartom a fővárosban. a cipő minek van? meg ti a mocsokba akartok mászkálni? mert nagyon mocskos. a szilánkokról, szögekről kutyszarról nem beszélve. szandál akkor már, az majdnem ugyanaz.


24f

2013. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!