Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem tudom ide-e tartozik de,...

Nem tudom ide-e tartozik de, betörtem egy 30 cm magas 50 cm széles tábla sarkát (üveg volt) mit kaphatok érte?

Figyelt kérdés

#pahtatok
2013. máj. 25. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsit kevés az információ... milyen üvegtábla? hol? direkt törted be vagy baleset volt?
2013. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát egy kis üvegtábla az egyik falon az utcán és véletlen
2013. máj. 25. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:

10 év szigorított fegyház.

Igazából nem. :D


Ha becsületesen bevallod a károsultnak, akkor max kifizetteti veled (pár ezer Ft). Ha a tulaj nem tudja, hogy te voltál és nincs semmi rád utaló nyom (pl térfigyelő kamera felvétel), akkor elsunnyoghatod, a lelkiismereted és erkölcsi önismereted rovására.

2013. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nos hát sajnos kamera az volt de a falnak volt 1 pici dudorodása..és az mögött volt a tábla..
2013. máj. 26. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy bármit is fgnak csinálni ha véletlen volt...
2013. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!