Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen közel kell állni a...

Milyen közel kell állni a piszoárhoz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy nagy eséllyel beletalálj :))
2013. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na igen. Beletalálni, általában ez a mérce :-)
2013. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Válaszként egy régi "vicc", vagy inkább irónia. Két ÁVO-s áll egymás mellet a piszoársoron. Az egyik megkérdezi: -Miért van az, hogy amit én pisálok, az csak olyan vacakul csobog, amit meg maga pisál, az olyan szépen csilingel? - Azért elvtársam, mert maga a fajanszba vizel, én pedig a maga bőrkabátjára... :)
2013. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akinek 2 Méteres töke van annak 210 cm-ről kell a piszoár belső falától állnia és akkor nem megy mellé ÉS!! nem vagy indiszkrét sem !
2013. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sz Misi válasza:

Szeretnék kezet rázni a kérdezővel ezért a rendkívül okos kérdésért! Persze csak kézmosás után:)

Egyéb mostanáig hogy végezted a dolgodat? Vagy te lennél főszereplő a Tökös csaj című filmből?:)

2013. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sz Misi válasza:
Kifelejtettem az alapszabályt: Soha, semmilyen körülmények között ne ülj a piszoárra!
2013. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te már feléred a pisoárt? Vigyázz, mert a bácsik lehuggyoznak!
2013. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!