Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mindent egybe pakolni, vagy...

Mindent egybe pakolni, vagy több szatyor?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egyes emberek (főleg a falusiak), ha valahova mennek, és sok cuccot kell vinniük, mind összepakolják egy óriási szatyorba. Teljesen össze nem illő dolgokat is egymás tetejére tesznek, összenyomódik a cucc, meg minden. Mindezt azért, hogy "ne úgy nézzenek ki, mint a cigányok". Szerintem ez hülyeség, sokkal praktikusabb 2-3 kisebb szatyorba pakolni a cuccot.

2013. máj. 15. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Irigylem a problémádat.
2013. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor már tudom, hogy amikor a tesco-ból hazafelé tartasz legalább három, négy szatyorba pakolsz.
2013. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, félnek, hogy elhagynak egyet, ha sok van. Szatyorból eleve nem vinnék többet, inkább egy sporttáskát vagy hátizsákot, a 60 éves anyám is hátizsákozik utazáskor+retikül+egy db szatyor, ha pl. tojást vagy mást pakol, vagy újság van benne, ami könnyű és kell út közben.
2013. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A súly elosztása miatt pl. praktikusabb a több szatyor. Egy kézben 20 kg vagy egy-egy kézben 10-10 kg és így tovább.
2013. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok cuccom van, én inkább két egyenlő súlyú csomag létrehozására törekszem, hogy egyenletesen terhelődjek.
2013. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom törekednek arra, hogy minél kevesebbet pazaroljanak. Gondolom ezért használnak a lehetőségükhöz képest minél kevesebb szatyrot.
2013. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább több szatyorban hordom a cuccokat. Nem lenne szerencsés, ha a mirelit hús/zöldség miatt bepárásodna a zsömle zacskója pl. És súlyeloszlásilag is jobb.
2013. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!