Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem értem, mi ez nagy olvasás-...

Nem értem, mi ez nagy olvasás-mánia, egyes emberektől?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit felháborítani a kérdéssel, csak némi pontos, érthető magyarázatra vagyok kiváncsi, ne töprengjek tovább ezen..De nem akarom, hogy most bárki lehurrogjon a kérdésért, csak okokat adjon:)) Vannak emberek, akikről, úgy tűnik, hogy utálnák azt, ha valaki nem olvas annyit, de egyszer hallotam egy olyan véleményt is, hogy "a kapcsolatok tönkre mennek" és "az emberek nem olvasnak". <- Na itt, bár bológattam, mert az olvasás fontos!, meg amúgyis könnyen-meggyőzhető típus vagyok, meg bizonytalan, de valahogy nem láttam a kontextust ebben.

Én úgy vagyok vele, hogy szoktam olvasni, néha, amikor találok olyan könyvet, ami tényleg megfog, és utána is emlékszek rá, ritka az ilyen. Amúgy meg alapból olyan vagyok, hogy mindenen elgondolkozok, és gyakran jobb belátású vagyok, mint egy olyan, aki gyakrabban olvas.

Amúgy van bennem egy nihil-nézet is, sok minden nem érdekel, bár céltudatos vagyok.:))


2013. máj. 6. 10:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindenkinek jó az olvasás, és ráadásul miért kellene másnak a gondolatait elolvasni ahelyett, hogy mi magunk gondolkozzunk?
2018. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!