Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan feledékenyek az...

Miért olyan feledékenyek az emberek? Ha magukról van szó azt nem felejtik el, csak ha én kérek vmit.

Figyelt kérdés

Amikor haveromnak 4x elmondom, hogy de hozza el, otthon ne felejtse, tegye be a táskájába, akkor már jön a "jó van már b+! Akadj le a témáról! elviszem! NA!"

És mikor eljön az alkalom: elhoztad? "Uhh, nem... :S"


Vagy mikor valakit megkérek, hogy hozza el a tételeit suliba, hogy lemásoljam. És már 2hete szajkózom neki, hogy hétfőre na akkor tuti elhozom! És mikor rá nézek akkor: "bazze, nem hoztam!... bocsi!"


Hogy lehetnek ennyire feledékenyek? Vagy csak nem vagyok nekik fontos? Ha meguknak kell valami, azt nem felejtik.



2013. ápr. 28. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a hanyagság. Ami nekik fontos, azt észben tartják, ami nekik nem fontos, arról megfeledkeznek. Mert nem fontos nekik.

Van ebben egy kis önzőség is.

2013. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ember már csak ilyen. Egyébként meg, ha kilépnek a suli ajtaján, sietnek elfelejteni az egész napot, eszük ágában sincs azon tipródni, ami ott történt. Ha valami fontos, csörögj rájuk délután.
2013. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vagy csak irigy, és nem akarja bevallani, hogy pl. nem akarja odaadni a tételeit...

De lehet az izgulás miatt is, vizsga előtt szétszórt az ember :)

2013. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!