Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért változnak meg az emberek...

Miért változnak meg az emberek a hírnév miatt vagy más miatt? Miért felejtik el, honnan indultak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, ő sokat segített mikor depressziós voltam. Már akkor is énekelgetett, meg járt tehetségkutatókra, de normális volt. Igaz, hogy csak facebookon vigasztalt, de az is sokat jelentett akkor. Aztán bekerült egy zenekarba, sorra menőzik a zenekarról készült képekkel, meg olyan profilképe van fent, amin olyan akár egy díva és már nem is válaszol nekem...


Aztán egy másik ismerősöm. Aki tulajdonképpen a legjobb barátom. Már csak facebookon beszélünk szinte. Lett egy új barátja és minden idejét vele tölti. mivel az is a környéken lakik, sokat jár errefelé, de egyszer se bír benézni, pedig tudja a címemet és szinte mindig itthon vagyok, mert kihasználom a szünetet, hogy írjak.


Utálom, mikor kedves, szeretetreméltó emberek vesznek semmibe, felejtik el a régi arcokat, azokét, akik segítettek nekik, mikor mindenki más - egy egész társaság elfordult tőlük - és nézik levegőnek a másikat.


Ez az énekes ismerősöm olyan lett, mint pl Muri Enikő. Beképzelt. Fennhéjázó. Csak azért, mert énekes.

18/L


2012. aug. 27. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt egyszer át kell élni,ez 10ből 9 emberrel így van.

Amikor népszerű voltam anno a suliban én is ilyen voltam elismerem.De ha még egyszer nem lennék olyan.A hírnévnek ára van és idővel visszaüt.

2012. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen az emberi természet.
2012. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

talán már nem akarta a siránkozásaidat hallgatni, van elég dolga, dolgozik a sikerért, hogy boldog legyen. biztos sok ember veszi körül, sok embert ismert meg, akiket nálad jobban szeret, fontosabbak neki, fontosabb velük tartani a kapcsolatot.


nem bunkóságból írom, csupán ha elképzeljük, mit gondolhat ő, ilyeneket tudnék mondani....

2012. aug. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek jönnek-mennek az életünkben! Mi is találunk új embereket, ahogy ők is, és mi is elhagyunk másokat, ahogy ők is.
2012. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!