Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti jártok osztálytalálkozóra?

Ti jártok osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem jó helyre írtam a kérdést, de közelebbi opciót nem talátam. Szóval az a helyzet, hogy nemrég felhívott egy volt osztálytársam a közelgő (sokadik)osztálytalálkozóval kapcsolatban. Elszörnyedve jutott eszembe, hogy még egyetlenegyre sem sikerült eljutnom, és úgy néz ki, hogy ezt is ki kell hagynom. Ti eljártok az ilyen esemnyekre? Milyen érzés látni a megöregedett gyerekkori osztálytársakat?

2013. ápr. 27. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az utolsónak is igaza van valamelyest, de azok azok az évek olyan rég voltak már, hogy gyakorlatilag már semmi közötök egymáshoz, annyi más új emberrel ismerkedtetek meg azóta. Majdnem olyan mintha soha sem ismertétek volna egymást. Mivel minden életszakasznak megvannak a maga szépségei, ezért nem hiszem hogy különösebb szükség lenne a régi emlékek felelevenítésére olyan emberekkel, akik felnőttként már talán fele annyira sem érdekesek vagy fontosak, mint annak idején voltak.
2013. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na igen, pláne, ha nem volt szoros kapcsolat köztük. Ha meg csak rossz emlékek fűzödnek hozzá, akkor meg végképp.
2013. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tévesen talán ezt hiszik hogy ezek életre szóló kapcsolatok, pedig nem. Az, hogy egy találkozón nem merülnek fel a sérelmek egy dolog, de a hangsúly a felnőtt személyiségen van, ami merőben más lehet, mint a gyerekkori. Mivel jó ideje nincs közös pontja az életünknek, így szerintem nincs miért találkozni sem. EGy osztálytalálkozó nélkül talán meg se ismernék egymást az egykori osztálytársak az utcán annyi testi változás után. Én ha valakit nem kedveltem de mégis felismerem, ő meg engem nem, akkor simán átnézek rajta, vagy fordított esetben adom az értetlent, hogy biztos összekever valakivel, végülis annyi hasonló ember van a világon.
2013. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

IGEN!!!! Hamarosan lesz a 10. éves középiskolai osztálytalálkozó és már most bevagyok sózva. Az osztályfőnökünk maga volt a tünemény, tényleg dicséret érte, hogy sok-sok mindent elkövetett annak érdekében, hogy remek osztályközönség legyen.

A diákévek nem voltak egyszerűek...Sokszor ért engem is bántás, sértés stb., dehát kit nem? Jó érzés látni a volt osztálytársakat és hallani, hogy kivel mi történt az elmúlt X év alatt.

Vannak olyan emberek, akiket legalább 10 éve nem láttam és nem beszéltem. Remélem jönnek!

Osztályközönségünk nagyon jó volt, elég sok mindent köszönhetek a volt osztálytársaknak és az Osztályfőnökünknek!!!

2013. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!