Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti jártok osztálytalálkozóra?

Ti jártok osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem jó helyre írtam a kérdést, de közelebbi opciót nem talátam. Szóval az a helyzet, hogy nemrég felhívott egy volt osztálytársam a közelgő (sokadik)osztálytalálkozóval kapcsolatban. Elszörnyedve jutott eszembe, hogy még egyetlenegyre sem sikerült eljutnom, és úgy néz ki, hogy ezt is ki kell hagynom. Ti eljártok az ilyen esemnyekre? Milyen érzés látni a megöregedett gyerekkori osztálytársakat?

2013. ápr. 27. 13:35
1 2
 1/14 anonim válasza:

Egyszer voltam általános iskoláson, gimis meg nem volt nekünk, még ötéves sem. Ennyire jó volt az osztályközösség...

Ha szerettél oda járni és akarod látni őket, old meg valahogy, hogy eljuthass,

2013. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 asdasd6 válasza:
szerintem járjál nagyon jó az osztályal lenni én edig mindegyikre mendtem és még nem montam egyszer se aszt hogy nemfogok menni
2013. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve végeztünk, régebben gyakrabban összejártunk, most azt sem tudom, megszervezi-e vki egyáltalán. Az elején egy kivételével az összesen ott voltam, aztán egyrészt kezdtek lemorzsolódni az emberek (akik le sem tojták meg akik túl menőnek tartották magukat a kevésbé menőkhöz képest :S...), aztán nekem sem volt már kedvem. Olyan nagyon szoros kapcsolatban egyébként sem voltam senkivel. Lehet, hogy ilyen nagyobbakra elmennék, de ha lenne más program, és érdekesebb, akkor azt választanám a találkozó helyett (volt olyan 1-2 éve, hogy inkább színházba mentem).
2013. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék el. Egyrészt, mert nem jártam jó osztályközösségekbe / 1 kivételével, 8. osztályt máshol tettem le, ott volt klassz /, másrészt, mert nem vagyok rá kíváncsi, kinek, milyen kocsija, szuper melóhelye, hány gyereke van, vagy épp hány válása volt. És a képmutatásra sem vagyok vevő / ne negédeskedjen velem, aki tojt a fejemre vagy cikizett folyamatosan annak idején /.

Régen volt, elmúlt, ennyi.

2013. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem....
2013. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam, hogy elmenjek-e a legközelebbire. Jövőre lesz a soron következő ötéves. Az előző ilyenen nem voltam, pedig szerettem volna menni, csak közbejött valami fontos. Az az előttin voltam, jó volt, nem az a hű de fantasztikus, de érdekes volt elbeszélgetni a rég nem látott ismerősökkel.

Szóval alapjáraton érdekelne a dolog, de nem tudom még, hogy elmenjek-e... a "kemény magban" nem voltam benne, de alapvetően jól kijöttem a többséggel. Szerintem most így úgy leszek, mint legutóbb, hogy hacsak nem jön közbe valami eget rengető, akkor elmegyek. (Aztán a múltkor mondjuk közbejött...)

2013. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nyáron lett volna az áltsulis osztálytalálkozónk, de nem akartam elmenni. Még élénken él bennem az a sok bántás, cikizés, megalázás, ami akkor ért, semmi kedvem nem volt bájmosollyal ücsörögni közöttük. Majd 10-15 év múlva, ha máshogy látom, akkor talán elmegyek.

A középsulisra viszont szívesen elmennék. Ott sem volt minden tökéletes, de mégis mérföldekkel jobb.

2013. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már eleve arra a pocsék környékre se mennék el, ahol az egykori általános sulim van. Nem vagyok büszke rá hogy oda jártam, az utolsó évek örökre elvették a kedvem, hogy a közelébe menjek, meg azóta el is költöztünk jó messzire. Úgy szeretném kitörölni az emlékezetemből az első és azóta is utolsó találkozót, amin semmi keresnivalóm nem lett volna. Még most sem értem hogy mehettem el.
2013. máj. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, meggyőztetek, nem fogom sajnálni, hogy nem tudok elmenni.
2013. máj. 3. 14:44
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Én pedig támogatom. Úgy vagyok vele, hogy legalább látják, hogy milyen szépen kialakultam.

Kinek a tanulás, kinek a karrier, kinek a család teljesedett ki. Esetleg mind. És ezekre a dolgokra büszke az ember. A régi sérelmek már sehol sincsenek. Felnőtt személyiségek vagyunk.

2013. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!