Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz ha egy fiú 15 évesen...

Gáz ha egy fiú 15 évesen görkorizik?

Figyelt kérdés
Csak mert haverom azt mondta hogy b*zis... Meg amikor megmondtam az osztályban, mindenki furcsán nézett... Meg hugom is azt mondta hogy ez egy lányos dolog.... De amúgy tök normális vagyok. Tényleg ennyire gáz? Ja am bocs ha rossz a kategória, nem tudtam hova rakjam... Ja és főkkép fiatalok válaszát várom :D

2013. ápr. 21. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Ha szereted, csináld!
2013. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oksa, de én azt kérdeztem hogy gáz-e :D De azért kösz a válaszod, ment a zöld!
2013. ápr. 21. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Néhány éve még nálunk nagy divat volt görkorcsolyázni a fiúk körében a bmx és a gördeszka mellett. Szerintem semmi gáz nincs benne. 17/F
2013. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a haverod hülye

dehogy gáz

görkorizz nyugodtan

2013. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oksa! :-) Amugy is folytattam volna de igy megjobb :D koszi a valaszokat :D
2013. ápr. 21. 13:07
 6/8 anonim válasza:
dehogy gáz, szerintem (15 éves lány vagyok) , nagyon menő :D nem sokan tudnak, korizni, és olyan különleges.. de egyébként tényleg.. ne foglalkozz másokkal, ha szereted hajrá! :D
2013. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Eggyáltalán nem gáz.:D,Én a mamámnál egy kis utcában szoktam görkorizni ahova nem sokan járnak.Ott csak én vagyok és órákat le föl megyek.
2013. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D Nem lehet rossz :D Sajna én városban lakok, néha rokonokéknál alszom, ott vannak ilyen "kihalt" helyek :D
2013. jún. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!