Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Volt már olyan valakivel itt,...

Volt már olyan valakivel itt, hogy egy ismerőse ráismert egy kérdésére? Csak szerintem ciki ez?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm rátalált egy kérdésemre, kommentelt is hozzá, szerintem elég egyértelműen.


Csak szerintem ciki ez a helyzet? Mással volt már ilyen?



2013. ápr. 7. 19:34
 1/2 anonim válasza:
Egyszer valami olyan kérdést láttam, amire egyből az egyik barátnőm jutott eszembe, hogy biztos ő írta ki, és rákérdeztem és tényleg ő volt, de mi ezen csak megörültünk, hogy sikerült egymásra találni, meg csak egy jót nevettünk rajta. Szóval szerintem nem ciki, csak akkor, hogy ha az illető olyan kérdést tesz fel, hogy valami intim dologról, vagy éppen arról ír a kérdésében, aki rátalált.
2013. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem nem történt, de én rátaláltam a tesóm egyik kérdésére, írtam is hozzá. Nem volt ciki, mert maga a kérdés sem volt az. Én is igyekszem olyan kérdéseket feltenni, amiket nem lenne baj, ha meglátnának az ismerőseim (és olyan válaszokat adni).
2013. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!