Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van olyan rajtam kívül aki...

Van olyan rajtam kívül aki értelmesen el tudja tölteni egyedül a szabadidejét?

Figyelt kérdés

Lehet egyedül vagyok ezzel az érzéssel de nekem soha nem okozott gondot a szabadidő egyedül való eltöltése most pl zenét hallgatok.

Valamennyi környezetemben lévő ember nem tud mit kezdeni a szabadidejével és depis meg kesereg.

Szegények.


24 F



2013. ápr. 5. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én általában olvasok,zenét hallgatok,esetleg gépezek.És sosem tévézek:D
2013. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán. Olvasás, testedzés, zenehallgatás, meditálás. Ezek akkor a legjobbak, mikor a paraszt őrjöng, hogy "hő, dikkmá' mé' nincs áram, most nem tudom nézni a tévét..."
2013. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem, a Föld 7 milliárd lakója közül te vagy az egyetlen, ezért fejet hajtunk előtted és kérünk, hogy taníts.
2013. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én se szeretek sokáig egyedül lenni, persze néha kell, de minnél több ember van annál jobb :D
2013. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
számomra nem gond, hogy értelmesen eltöltsem az időt, sőt állandó időszűkében vagyok, de attól még hiányzik a társaság
2013. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Általában az nem szeret egyedül lenni, aki nem bírja a saját társaságát. Ha nincs kivel/kiről beszélgetniük, akkor kénytelenek magukba fordulni. Kinek nem inge, ne vegye magára :) Én kifejezetten szeretek egyedül lenni, mindig el tudom foglalni magamat.
2013. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is jól elvagyok egyedül.szabadidőmben Fotózom,festek,rajzolok,barkácsolok,kertészkedek és még sorolhatnám...én se értem mit össze szenvednek az emberek,és mindenhez pénz kell nekik...
2013. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasok, gépezek, sétálni is el szoktam járni egyedül. Mozihoz, színházhoz kell a partner.
2013. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is. Nekem az a fogalom, hogy unatkozás, ismeretlen. Ha egy hétig egyedül lennék a szobámban, akkor se unatkoznék, mindig feltalálom magam. Olvasok, filmezek, akár netezek, zenét hallgatok, varrok, dekupázsolok (mostanában nagyon rákaptam), tanulok.
2013. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!