Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szombaton egyedül leszek. Mit...

Szombaton egyedül leszek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szombaton hajnalban elmegy anya (apa most ment el, és csak jövőhéten jön haza), és csak este felé jön haza. Tanácstalan vagyok, mit tegyek. Arra gondoltam, hogy esetleg korábban felkelek, délelőtt felmegyek a városba, nézelődők, esetleg vásárolgatok, délután tanulok...


Nem tudom, hogy még mit kellene csinálnom (takarítani pénteken fogok), nem akarok unatkozni... Arra gondoltam még, hogy készítek valamilyen egyszerűbb sütit, engedek egy nagy kád vizet, és fürdök...


Rossz ötlet?


18l



2013. jan. 9. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

" készítek valamilyen egyszerűbb sütit"


na, ez jó, nekem is jöhet :D

2013. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha szívesen csinálod, akkor a legjobb ötlet. Ne már itt mondják meg, hogy mit csinálsz. Ha nyolcvanévesen megözvegyülsz, minden nap itt kérsz majd tanácsot? Vagy ha ne adj Isten negyven évesen... :S


Nekem speciel a Mennyországgal egyenértékű, amikor a szüleim "eltakarodnak" otthonról.

2013. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Vagy ha nem szeretnél egyedül lenni hívd át a barátaidat filmezni, dumálni stb..
2013. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy 'túl sok' ötletem van...
2013. jan. 9. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nekem speciel a Mennyországgal egyenértékű, amikor a szüleim "eltakarodnak" otthonról."


én is szeretem, de talán kicsit durván fogalmaztál :)

2013. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 X-atosz ***** válasza:
Kelj fel korán reggel (6-fél7 körül) és menj ki az erdőbe. Csodálatos dolog a csend az erdőben. Ráadásul még csipkebogyót is szedhetsz, ami egyszerre kellemes meg hasznos is. (Azért kell korán szedni, mert akkor pont jó az állaga.) Különlegesebb lesz a sütid, ha csipkelekvárral csinálod (magyarul megfőzöd lekvárnak). Mi rendszeresen csinálunk párommal és nagyon szeretjük. :)
2013. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó: szerintem a "felmegyek a városba" nem azt jelenti hogy vidéki, hanem azt, hogy nem a belvárosban lakik


de az erdő jó ötlet, már ha van a közelben..

2013. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@ #5

Igen, megesik, hogy az igazság. :S

2013. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
...az igazság durva (bocsi, elírtam).
2013. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 X-atosz ***** válasza:
Én meg egy megyeszékhely központjában lakom, mégis havonta 1-2 alkalommal eltűnök a városból. Nem csak falusiak meg tanyasiak járhatják az erdőt.
2013. jan. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!