Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szeretik az emberek,...

Miért szeretik az emberek, leginkább a tizenévesek magukat fényképezni?

Figyelt kérdés
A spontán fotók szerintem sokkal jobban kifejezik az adott ember egyéniségét, de aki beállított fotót akar, az is jobban jár, ha egy profira bízza magát.

2012. okt. 10. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez most divat. Telóval, tükörből, pucsítva és csücsörítve, V-t mutatva...
2012. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
exhibicionizmus, nem mai dolog ez
2012. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalomhiányban szenvednek, és így várnak elismeréseket.
2012. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem magam fotózni (illetve fotóztatni párommal), pedig nem vagyok tini. (23)

Nem vagyok szép lány (dolgozok rajta, felesleg van rajtam, talán az arcom se a legszebb), és szeretem a jól beállított képeket rólam, illetve ezzel csalunk ugye. Jó érzés szépnek látni magam.

Bár tudom, van valakim, ne érezzem magam rondának, de akkor is tetszenek az előnyös képek rólam.

Lehet ők nem ezért, szóval bocsánat, ha nem hasznos a válaszom.

2012. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok: ugyanakkor az igazi profi műtermi modellfotókat én is szeretem, nem azért, mert olyan szépnek találom magamat, hanem mert azok a fotók rendesen meg vannak csinálva, "műalkotások".

Mivel két fotós is van a családban, elég gyakran gyakorolnak rajtam :), én nem, nem vagyok exhibicionista. :D

2012. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

13:23

A te eseted más, mert ha nem is profi, de akkor is más fényképez, és gondolom nem "egyedül vagyok, megöl az unalom" perceidben készülnek ezek a képek.


Igazából érdekel, miért jó egyedül fényképezkedni egy tükör előtt állva.

2012. okt. 10. 13:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert egoisták. Ezzé hagyták őket válni.
2012. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mert nincs barátjuk aki lefényképezné őket, csak a Facebookon... :-))
2012. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Ez pont olyan tömegtrend, mint pár éve az emó volt, amikor mindenki fél szemmel járt-kelt a világban, mert az a menő.

Előtte szintén pár évvel mindenki punk volt, és az utcán, meg a Déliben csöveltek, mert akkor az volt a menő.

Most az a menő, ha kacsaszájjal, pucsítva fotózod magad a tükörben, lehetőleg úgy, hogy látsszon az ájfonod, vagy a galakszieshármad, mert az ugye menő.

Majd ez is elmúlik, és jön helyette valami más hülyeség.

Komolyra véve a dolgot: itt valószínűleg nagy szerepet játszik a szeretethiány, az önbizalomhiány, ezek a lányok, és fiúk, többnyire tizenévesek, önértékelési zavaraik vannak, nem igazán találták meg saját magukat, követik az aktuális trendet, mert attól valahová tartozónak érzik magukat. Aztán csináltak pár ilyen képet, kirakják facebookra, és várják a pozitív visszajelzést, hogy igen, mennyire cukik, édik, aranyosak, helyesek, szexik, satöbbi.


A spontán fotókkal az a baj, hogy ezeknek az embereknek többnyire nincs kiforrott egyéniségük, lévén, csordaszellemben élnek, így mindenki pont olyan, mint a másik.

Egy profi meg sosem fog csak azért fotózni, hogy aztán facebookon nyáladzhassanak a munkáján. Nem igazán szeressük az ilyet.

2012. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
87%
Tudom, ahogy most leírom, úgy hangzik, mintha én is szeretném fotózni magam, de ez nem így van!!!!!!! Nos, talán ezért mert, minden emberben van szereplési vágy, ők ezt így élik ki.Legtöbben a tükröt használják, mert úgy könnyebb. Hülye arcokat vágnak, kisminkelik magukat, szexisen öltöznek fel, majd felteszik a közösségi oldalakra. Nagyon örülök, hogy válaszolhattam a kérdésedre. Remélem hasznos volt, ha nem akkor elnézést kérek! Üdv: egy normális 12/L
2012. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!