Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban szeressem a szülinapomat?

Figyelt kérdés

Nézzetek hülyének, vagy írjatok, amit akartok...de én utálom a szülinapomat. Nem tudom miért, de én nem szeretem ha körülöttem forog a világ...Facebookra ki sincs téve, hogy mikor születtem, hogy legalább oda ne irkáljanak, de sose úszom meg. Minimum 100-an mindig írnak. (barátok, család, közeli ismerősök. Társasági lény vagyok, imádom ezeket az embereket, de tényleg...csak nekem semmi szükségem arra, hogy körül legyek ugrálva. A barátaim már azt tervezgetik, hogy mit hozzunk össze, meg hogy előtte vagy utána való hétvégén tartsuk e, mert hétköznapra esik. Én ezt az egészet nem akarom, hiába mondom nekik ellenkednek. Más bulijára szívesen megyek, meg akármi, de én nem akarok. Szüleim is vesznek egy rohadt nagy tortát, esszük három napig...

Most biztos sok mindenkinek meg lesz rólam a véleménye, de hát nem szeretem, ha ünnepelnek. Ez volt a nyolcadikos ballagásomon is, nem akartam nagy felhajtást, és még zenészeket is hívtak. Pedig már szinte könyörögtem nekik, és egész nap vigyoroghattam erőltetetten, hogy ne bántsam meg őket, mert pénzt és energiát fektettek az egészbe. Nem szeretem az ilyet.

Mit csináljak? Senkit nem akarok megbántani, de az "örömömet" se akarom megjátszani.


2013. márc. 28. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Vedd úgy, hogy nem a szülinapod, csak beültök valahová, és annyi. Ezt nyugodtan mondd el nekik, biztos megértik.

Én meg azt nem szeretem, mikor énekelnek, volt is, hogy mondtam, hogy azt inkább ne, és nem sértődött meg senki :)

2013. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hiába mondtam, semmit nem értem el vele.:|...már valami helyet is kibéreltek a bulira, aminek a szervezéséről nem tudhatok semmit..na, hát mindegy, aranyos tőlük, megpróbálom magam majd jól érezni..:)
2013. márc. 28. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de még jó, hogy nekem nem szerveznek semmi ilyesmit. :D
2013. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én se bánnám, ha nem lenne semmi, de hajthatatlanok..pedig még pontosan 2 hónap van addig.
2013. márc. 28. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a születésed ünnepe zavar, akkor magával az életeddel van problémád...

Ezt az önismeret kategóriába kellene kiírni.

2013. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs az életemmel, imádok élni. De az a nagy felhajtás sosem hiányzik. Viszont ha valaki szereti megünnepelni, szívesen vele tartok.
2013. márc. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az élettel semmi problémám, egy életvidám fiatal lány vagyok, csak egyszerűen nem szeretem, ha ünnepelnek...én ezt a kategóriát találtam a legjobbnak, a moderátorokat sem zavarhatta, ha nem tették át a kérdést..

Utolsó, egyet értek veled.:)

2013. márc. 29. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!