Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valakivel már kb. ránézésre...

Ha valakivel már kb. ránézésre úgy vannak az emberek, hogy vele aztán nem akarnak beszélgetni, akkor mit tehet?

Figyelt kérdés
Meg miért lehet, ha már tök ismeretlenül, ránézésre se akarnak valakivel beszélgetni? Milyen okai lehetnek ennek?
2013. márc. 22. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván minden embernek más számít, de sok emberről elmondható, hogyha pl. nem vagy elég jó ruhákban, vagy nem tetszik nekik pl. a hajad, esetleg (sajnos) a bőrszíned stb. akkor nem beszélgetnek veled. Én személy szerint csak az ápolatlan embereket nem bírom, legyen akármilyen tartalmas a beszélgetésünk nem tudok eltekinteni attól, hogy milyen undorító.


Ez ellen nyilván úgy tehet az illető, ha megszünteti a problémát, tehát figyel a külsejére.

2013. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én átérzem a dolgot. velem se nagyon szeretnek beszélgetni a korombeliek, szerintem a kisugárzásom miatt. én ápolt vagyok, és (nem nagyképűség) szép is. mégis tartják velem a távolságot. sztem olyan jégkirálynőnek titulálnak :)
2013. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!